E mërkurë, 27 Maj, 2020
23 C
Tirana

Etiketa

Gaz paja

Gaz Paja drejt largimit nga ‘Portokalli’-a? Aktori tregon planet

Aktori i humorit Gaz Paja nuk e përjashton si mundësi se nëse i vjen një ofertë më e mirë se “Portokalli”-a, atëherë nuk do...

Gaz Paja sfidon shef Renaton (VIDEO)

Mbrëmjen e sotme, aktori i humorit Gaz Paja do të vijë vetë në ferr, për t’i zënë vendin shef Renatos. Ai ka ardhur i paftuar,...

Gaz Paja bëhet baba për herë të parë

Aktori i njohur i “Portokalli” Gaz Paja është bërë baba për herë të parë. “Dritare.net” raporton se bashkëshortja e aktorit ka sjellë në jetë një...

Gaz Paja e thotë troç: Deputet s’bëhem kurrë!

Pas miqësisë dhe daljes në mbështetje të Erion Veliajt, aktori Gaz Paja tashmë është anëtar i Këshillit Bashkiak të Tiranës, duke përfaqësuar PS-në. Në intervistë...

Gaz Paja zbulon gjininë e fëmijës

Bashkëshortja e aktorit të humorit, Gaz Paja, është në një pritje të ëmbël, pak muaj pasi çifti kurorëzoi dashurinë në martesë. Për dasmën dhe për...

Gaz Paja së shpejti baba për herë të parë

Në muajin qershor të këtij viti aktori i njohur i humorit Gaz Paja kurorëzoi dashurinë në martesë me vajzën që i vodhi zemrën, Irën....

Berisha sulmon edhe Gaz Pajën. Nxjerr videon ku përmenden gjirokastritët

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga takimi i kryeministrit Rama me banorë në Tiranë. Në këtë takim të transmetuar direkt në ERTV ka...

Gaz Paja për muaj mjalti në punë, Rama bën batuta me aktorin (video)

Dasma e aktorit Gaz Paja bëri shumë bujë, kjo edhe për prezencën e personazheve VIP. Fansat e tij ishin të interesuar se kush do...

“I kërkova ndjesë publikut”, Gaz Paja tregon incidentin në “Portokalli”

Presioni i kohës, emocionet e skenës, perfeksioni e shumë arsye të tjera ndikojnë në gjendjen e aktorit, por të gjithë në skenën e “Portokalli”-së...

Dalin fotografitë nga dasma VIP e Gaz Pajës (foto)

Aktori i humorit Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira Seferi kurorëzuan dashurinë përmes një martese civile në Bashkinë e Tiranës. Më tej vijuan...

Të fundit

Reforma në Drejtësi/ Shehi: Deklaratat e Yuri Kim në adresë të Ramës

Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi ka komentuar deklaratat e ambasadores së SHBA-ve, Yuri Kim për reformën në drejtësi. Në një intervistë për News24, Shehi tha...

Kursi i këmbimit/ Paundi fiton 1 pikë brenda natës

Monedha evropiane është forcuar në krahasim me një ditë më parë duke u blerë sot me 123.6 lekë dhe duke u shitur me 124.3 lekë, sipas kursit...

Meta vlerëson me dekoratë Heroin e Popullit, Vasil Laçi

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar sot Heroin e Popullit, Vasil Laçi (pas vdekjes) me “Dekoratën e Flamurit Kombëtar”. Motivacioni i dekorimit ishte: “Atdhetarit antifashist, që...

Kryemadhi takon ambasadorin e Britanisë, ja për çfarë diskutuan

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e Britanisë së Madhe në Tiranë, Duncan Norman. Ata kanë diskutuar lidhur me...

Protokolli shëndetësor/ FSHF takim me delegatët e ndeshjeve: Asnjë tolerancë ndaj klubeve

FSHF ka zhvilluar sot një mbledhje me delegatët e ndeshjeve në lidhje me protokollin e masave që lojtarët dhe jo vetëm duhet të zbatojnë. Sekretari...
WhatsApp KONTAKTO TT