E martë, 19 Janar, 2021
-2 C
Tirana

PS ‘ndez motorët’ për zgjedhjet elektorale, Gaz Paja shfaqet në krah të Spiropalit

Prej ditësh, PS ka ‘ndezur motorët’ për fushatën elektorale për zgjedhjet parlamentare. Sot përfaqësuesit e PS-së kanë qenë të pranishëm në njësinë nr.13, ku kanë organizuar strukturat në këtë zonë.

Në radhët e socialistëve midis Elisa Spiropalit dhe Pandeli Majkos ishte edhe aktori i humorit Gaz Paja.

Dihet tashmë që aktori i “Portokalli”-së njihet për mbështetjen dhe angazhimin e tij ndaj PS-së, por ende nuk dihet çfarë roli ka.

Spiropali ka njoftuar në Facebook se finalizuan konstituimin e Këshillit Socialist të kësaj njësie. Sipas saj, procesi i riorganizimit në PS, ka dhe do të ketë vetëm komunikimin, vullnetin, vëmendjen e shtuar ndaj qytetarëve.

Statusi

🌹| Me Pandin, Ervinin dhe strukturat organizative të Njësisë 13, finalizuam konstituimin e Këshillit Socialist të kësaj njësie.

Urime Danielit në detyrën e kryetarit, energjia e të cilit do të përvijojë me realizimin e punëve të mira.

Procesi dinamik i riorganizimit në #PSTIRANË thelb të punës së kaqkohshme ka patur, ka dhe do të ketë vetëm komunikimin, vullnetin, vëmendjen e shtuar ndaj qytetarëve me qasjen progresiste: të shërbejmë, që të drejtojmë!

#2021 #PërTiranënqëDuam #PërShqipërinëQëDuam🇦🇱

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sondazhi: Për 85% e shqiptarëve, zgjedhjet e 25 prillit janë të rëndësishme

Në studion e “Tempora” të Sonila Meços dhe nën komentin e Antonio Notto-s, shqiptarët po njihen me rezultatet e sondazhit të parë të RTV...

Skandal/ Pacienti shkon të shërohet në Covid 1 por vdes dhe grabitet në spital

Pas sanitares Tire Alldervishi që punonte në spitalin Covid 2 e cila zhvati nga paratë vajzën e një pacienteje me koronavirus, emisioni Stop në...

Artan Hoxha thirrje SPAK-ut: Jepi drejtim dosjes së ekzekutimit të Artan Santos

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ka bërë thirrje Prokurorisë së Posaçme (SPAK) që të zbardhë ekzekutimin e Artan Santos, drejtuesin e bankës Credins, të...

Dëgjohen dy shpërthime të fuqishme në Lezhë

Dy shpërthime të fuqishme kanë tronditur Lezhën dhe Shëngjinin mbrëmjen e sotme, me një diferencë kohore prej 1 minuti nga njëra-tjetra. Shpërthimi i parë është...

Aleksei Navalni, një rival serioz apo opozitar i “kontrolluar” nga Putin

Aleksei Navalni është opozitari më guximtar në Rusi, që i kundërvihet regjimit autokratik të Vladimir Putinit. Juristi 44-vjeçar ka mbi 4 milion ndjekës në...