E premte, 7 Maj, 2021
23 C
Tirana

Etiketa

edir ama

Paloka i bindur: Me këto lista, Rama nuk merr më shumë se 30-40 mandate

Për nënkryetarin e PD, Edi Paloka, lista e kandidatëve për deputetë e kryeministrit Edi Rama në Durrës është simbolika e të gjithave listave në...

Leli refuzon Ramën, nuk pranon të kandidojë për deputet

Dritan Leli nuk pranon të japë dorëheqjen si kryetar bashkie i Vlorës për të kandiduar si deputet në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Mësohet se...

Halim Kosova për masat e pandemisë: Më vjen ta marr Ramën në telefon

Mjeku dhe ish-deputeti i Partisë Demokratike ka treguar se mund ta zgjidhë situatën e pandemisë për dy javë. I ftuar në “Open”, Kosova tha...

Kryemadhi-Ramës: Durim, nesër ta shpjegoj “gjerë e gjatë” fabrikën e parave

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka reaguar pas akuzave të kryeministrit Edi Rama, se forca politike që ajo drejton ka vënë në punë fabrikën...

Të fundit

Nostalgji futbolli / Maldini rrëfen ofertat e refuzuara për Milanin e tij

"Juve më donte. Tek Chelsea më ftoi Vialli në 96-ën. Por unë preferova të qëndroj në Milano, për të dalë nga një vit katastrofik....

Ndryshon Kodi Rrugor, ja çfarë duhet të dinë shoferët

Hyjnë në fuqi  ndryshimet e reja në “Kodin rrugor”. Parlamenti i Shqipërisë hodhi poshtë sot dekretin e Presidentit Ilir Meta për “Kodin rrugor”, duke...

Denoncimi/ Grida Duma: Ja si u blenë votat në Bashkinë e Rrogozhinës!

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka denoncuar sot me emra atë që ajo e quan “skema kriminale e blerjes së votave”. Nga foltorja...

Veprim i ngutshëm, por dinakëri taktike

Nga Mentor Nazarko, /panorama.al/ Nisja e procedurave nga ana e PS-së për shkarkimin e Presidentit Meta, ngjan sa relativisht e ngutshme, po aq dhe e...

Revista prestigjoze ‘Panenka’ shkrim për Demollarin: “Platinia i proletariatit”

Marrë nga Panorama Sport Tirana është e paralizuar. Është ora 3 e pasdites e datës 3 dhjetor 1986 dhe nuk ka mbetur as edhe një...