E enjte, 27 Janar, 2022
5.5 C
Tirana

Etiketa

e mitura

Pedofili ngacmon 13-vjeçaren: Ç’a pozicioni e do? Të hëngsha p**** (VIDEO)

Emisioni Stop në Tv Klan denoncon rastin e një pedofili që ngacmonte seksualisht një vajzë të mitur 13-vjeçare. Ka qenë babai i vajzës i...

U akuzua për përdhunimin e së miturës/ 53-vjeçari: Pas qëndron një 32-vjeçar

53-vjeçari që akuzohet se ka kryer marrëdhënie me dhunë me një të mitur, do të qëndrojë në qeli, deri sa të zbardhen rrethanat e...

Përdhunoi për 4 vite minorenen, ja si e futi në kurth 53-vjeçari

Një tjetër rast i abuzimit seksual të fëmijëve, u raportua dje në Gjirokastër. Familjarët e 16 vjeçares denoncuan ngjarjen tronditëse, teksa dyshohet të jetë...

Abuzimi me 15-vjeçaren/ Qyno: Janë edhe 3 persona të tjerë nën hetim

Zbardhen detaje të reja nga përdhunimi i 15-vjeçares në Mirditë, rast i cili ka tronditur gjithë opinionin publik në vend. I ftuar në emisionin ''Open'',...

A e dha mesazhin protesta e djeshme? Çfarë thonë psikologet e sociologet

Intervistoi: Marsela Sinani Për ditë me radhë, e gjithë shoqëria shqiptare u përball me fytyrat e 5 përdhunuesve. Pati një tronditje të madhe, e menjëherë...

U abuzua nga 57-vjeçari/ Punonjësja sociale: Nëna heshti për dy vite

12 ditë më parë, opinioni publik u trondit nga një ngjarje e rëndë abuzimi me një të mitur në qytetin e Kuçovës. Një vajzë...

Fakte tronditëse/Abuzoi me të miturën? E ëma, lidhje intime me 57-vjeçarin

Një ngjarje shokuese tronditi mbarë opinionin publik pak ditë më parë, ku u pretendua se ishte përdhunuar për dy vite rresht një e mitur...

Kush është monstra që abuzoi me 10-vjeçaren në Kuçovë (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen ‘1 Maji’ në Kuçovë. Një 10-vjeçare abuzohej prej dy vitesh nga 57-vjeçari Ajet Dumi, ndërsa e...

Abuzonte me të miturën prej dy vitesh, pranga 57-vjeçarit

Një 57-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Kuçovës, pasi prej dy vitesh ka abuzuar me një të mitur. Në pranga ka rënë shtetasi...

“Fotot do t’i var te shtylla e shkollës”, ish i fejuari shantazhon 15-vjeçaren

Një 15-vjeçare që hyri në lidhje me një emigrant në Angli, po kërcënohet prej ditësh nga ish i dashuri që i bën asaj presion...

Të fundit

Reshje dhe borë, si do të ndryshojnë temperaturat nesër

Vendi ynë për ditën e premte pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti do të nisë me kthjellime dhe...

Tr*toli në banesën e Dukës, avokati i autorit të dyshuar nxjerr faktet

34-vjeçari Arlen Hasanaj nuk e ka pranuar akuzën se ka vendosur tritolin në portën e Armand Dukës. Avokati i tij provon përmes pamjeve filmike,...

Retorika antishtet si promovim i vetëgjyqësisë dhe pandëshkueshmërisë

Nga: Preç Zogaj Tek ishte ngulur në oborrin e PD-së në datën tetë janar, Sali Berisha ka parë t’i kalojnë përanash dhe para syve sulmet...

Sot Dinamo-Partizani në “Air Albania”, rrugët që do të bllokohen

Sot pritet me mjaft emocion ndeshja Dinamo-Partizani, që do zhvillohet në orën 16:45 në stadiumin “Air Albania”. Policia e Tiranës ka marrë një plan...

PD depoziton kallëzim penal në SPAK kundër Veliajt

Partia Demokratike ka dorëzuar sot në SPAK një kallëzim ndaj kryetarit të Bashkisë Tiranë Erion Veliaj, dhe zyrtarë të tjerë të Bashkisë Tiranë, për...