Tuesday, May 17, 2022
21.5 C
Tirana

U akuzua për përdhunimin e së miturës/ 53-vjeçari: Pas qëndron një 32-vjeçar

53-vjeçari që akuzohet se ka kryer marrëdhënie me dhunë me një të mitur, do të qëndrojë në qeli, deri sa të zbardhen rrethanat e tjera të ngjarjes, që mund të ndryshojnë tërësisht padinë.

Kabul Hunda ka qendruar i qetë në gjykatë, ndërsa ka treguar një detaj që mund të ndryshojë rrjedhën e ngjarjes.

Ai ka deklaruar se nuk ka patur asnjë raport me 16-vjeçaren. Sipas tij, 16-vjeçarja ka pasur dhe ka raporte intime me një 32-vjeçar nga qyteti i Libohovës.

“Jam shumë i qetë, se në përfundim do dalë tjetërkush i akuzuar për një vepër të stisur”, është shprehur Hunda. Ai ka deklaruar më tej se 16-vjeçaren e ka trajtuar si vajzën e tij, pasi janë pjesë e një familje, dhe në asnjë rast nuk ka pasur tentativa për të kryer ndonjë marrëdhënie intime.

“Jam i bindur që pas kryerjes së analizave në trupin e 16-vjeçares, do zbulohet ADN-ja e një tjetër personi që është 32 vjeç, nga Libohova”, u shpreh Hunda. Në përfundim, gjykata ka lënë në burg 45 ditor Kabul Hundën, i dyshuar për përdhunimin e një të miture nga qyteti i Libohovës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Suedia nënshkruan aplikimin për anëtarësimin në NATO

Ministrja e Jashtme e Suedisë, Ann Linde, nënshkroi të martën në mëngjes një aplikim që deklaronte se vendi dëshiron të anëtarësohet në NATO. Lëvizja shënon...

Turqia e prerë, s’do të miratojë anëtarësimin e Suedisë dhe Finlandës në NATO

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha të hënën se nuk do ta miratonte anëtarësimin e Suedisë dhe Finlandës në NATO, nëse ato sanksionojnë...

Energjia, 37 për qind e faturave nuk u paguan në kohë nga konsumatorët

Të paktën 37 për qind e faturave të energjisë nuk janë paguar në kohë nga konsumatorët, dhe nga ana e Operatorit të Shpërndarjes së...

Kushi me përfaqësues të Bankës Botërore/Digjitalizimi siguron sistem të qëndrueshëm arsimor

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi, priti në një takim përfaqësuesit e Bankës Botërore në Shqipëri, z. Emanuel Salinas dhe z. Nalin Jena,...

Nga bananet tek qymyri, zbulohen 53 pako me lëndë narkotike në portin e Durrësit

Gjatë viteve të fundit, porti i Durrësit është kthyer në një "strehë" për trafikantët. Lënda narkotike shpesh fshihet në kamionët me banane. Por tashmë...