E shtunë, 4 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Etiketa

dhunon

“Policia dhunoi të miturin”/ Basha publikon videon: Kjo është fytyra e shtetit të Ramës

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka denoncuar rastin e djeshëm, ku policia shfaqet duke ushtruar dhunë ndaj një të riu. Basha e ka postuar videon...

I lexoi mesazhin në telefon, babai godet me grushte dhe shkelma 15-vjeçaren

Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia greke, pasi ushtroi dhunë fizike ndaj vajzës së tij 15-vjeçare. Sipas mediave greke, ngjarja ka ndodhur të dielën,...

Video/ Edukatorja dhunon fëmijët në çerdhe

Një edukatore 25-vjeçare e quajtur Carmel Mauda është filmuar duke dhunuar në mënyrë makabre disa fëmijë të vegjël në një kopsht në Jerusalem, Izrael. Ajo...

Prindi i dehur dhunoi mësueset e djalit, reagon ministrja Shahini

Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka reaguar në lidhje me denoncimin e bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha gjashtë ditë më parë, ku një prind...

Tjetër incident në Kuvend/ Punonjësi i Gardës dhunon gazetaren e Tv Klan

Në më pak se dy javë, punonjësit e Gardës së Republikës bëhen protagonistë të një tjetër akti dhune ndaj gazetarëve në krye të detyrës. Teksa...

‘Ja si i arreston dhe dhunon policia protestuesit’, ish-deputeti nxjerr videon

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi ka publikuar një video në “Facebook”, ku shprehet se Policia në mënyrë të paligjshme ka arrestuar e dhunuar...

Dhunoi mjekun e urgjencës, arrestohet 65 vjeçari

Një 65 vjeçar është arrestuar, pasi ka ushtruar dhunë ndaj mjekut të urgjencës së Spitalit të Lezhës. Sipas policisë, bëhet fjalë për shtetasin me iniciale...

“Çohu më herët moj kuç*ë! I levrit flokët atje, si me pa…”/Mësuesja shan e dhunon fëmijët (video)

Rastet e dhunës janë gjithmonë prezente në shkollat në vendin tonë. Falë pamjeve filmike është bërë e mundur që të zbardhet me zë e...

“Barbari shtazore”, Berisha publikon pamjet e rënda: Polic i droguar dhunon të moshuarin

Protesta e organizuar sot nga opozita u shoqërua me tensione dhe përplasje të shumta mes protestuesve me forcat e policisë, ku nuk u kursye...

Video/ Kryetari i Gjykatës së Kukësit dhunon fizikisht avokaten Guska

Një rast i paprecedentë është publikuar nga emisioni “Stop”, ku shfaqet Kryetari i Gjykatës së Kukësit, Isuf Shehu, duke dhunuar fizikisht avokaten Aurora Guska. Siç...

Të fundit

Peshku i zgjedhjeve në det, listat e deputetëve në zjarr

Nga Alfred Peza Nuk ka stinë tjetër që mund ti shkonte më mirë shprehjes së njohur popullore, me peshqit në det dhe tiganët në zjarr,...

Mbyllja e kufijve/ Manastirliu tregon se kur do ta bëjë BE vlerësimin tjetër

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka komentuar vendimin e BE-së për të mos hapur kufijtë me Shqipërinë. E ftuar në emisionin “Java”...

Katër deputetë kosovarë rezultojnë pozitiv me koronavirus

Mediat kosovare raportojnë se katër deputetë të Kuvendit të Kosovës kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Sipas Gazetës Express, bëhet fjalë për 4 deputetë nga radhët...

A mund t’i shtyjë Rama zgjedhjet duke përdorur pandeminë? Përgjigjet Basha

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, shprehet i prerë se zgjedhjet e ardhshme nuk do të shtyhen. I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Basha...

Nuk dogjën mandatet/ Basha: Ja çfarë u ofroi Rama deputetëve të opozitës së re

Kreu i PD-së, Lulzim Basha shprehet se shumica prej deputetëve të opozitës së re kanë bërë pazare me kryeministrin Rama. I ftuar në emisionin “Zonë...