Aktualitet

Lajmi i fundit/ Të shtëna në Kukës, plagoset një person


               Publikuar në : 18:14 - 11/12/19 L M

Një person është plagosur me armë zjarri pasditen e sotme në fshatin Kalis të Kukësit. Ende nuk dihen arsyet e plagosjes.

Grupi hetimor është nisur drejt vendit të ngjarjes për të zbuluar motivet dhe personat e përfshirë në këtë konflikt.

Vijon…

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT