E martë, 22 Qershor, 2021
35.5 C
Tirana

Etiketa

cr7

Juventus / Ronaldo nuk e pranon mediokritetin, ikën në verë

Juventusi mund t’i thotë lamtumirë simbolit të projektit të viteve të fundit: Kristiano Ronaldo, protagonist i keq në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Milanit. Humbja e...

Kristiano Ronaldo, 6 kuriozitete interesante për portugezin

Lojtar i apasionuar pokeri Ronaldo është nga ata djemtë që janë thjesht të shkëlqyer në çdo sport që luajnë. Ai jo vetëm që është i...

As Messi as Cristiano Ronaldo/ Ja kë cilëson Mourinho si lojtarin më të mirë

Trajneri i njohur, Jose Mourinho ka zgjedhur Ronaldon si lojtarin më të mirë në historinë e futbollit. Në një intervistë të dhënë së fundmi, Mourinho...

Edhe Cristiano Ronaldo përshtatet: Georgina i pret flokët në shtëpi

Cristiano Ronaldo-s me siguri i ka munguar shumë futbolli, por si të gjithë të tjerët është në shtëpi duke pritur momentin për t'u rikthyer...

Çështja CR7-Mayorga/ “Jo, ndalo o idiot”, zbulohen pjesë nga reagimet pas aktit

Cristiano Ronaldo duket se nuk do të gjejë kurrë qetësi. Ai akuzohet për përdhunim nga Kathryn Mayorgas, ngjarje e ndodhur në vitin 2009. Revista gjermane...

Perez e ka të qartë, vetëm ky futbollist është zëvendësuesi ideal i CR7

Ka mbetur dhe një javë nga afati i transferimeve në Spanjë dhe Real Madrid duket se do të punojë fort për të gjetur zëvendësuesin...

Vucaj si CR7, supergol nga 30 metra për ti dhënë avantazhin Vllaznisë (Video)

Mesfushori Erjon Vucaj ka kaluar në avantazh shkodranët me një gjuatje të saktë nga goditja e dënimit në një distancë afro 30 metra. Topi...

Mou i hedh “benzin zjarrit”, nuk e mohon kalimin e CR7 tek United

Jose Mourinho rinovoi kontratën me Manchester United dhe tashmë ai do të qëndrojë në “Old Trafford” deri në vitin 2020. Kështu i ka dhënë...

Foto/Nga Beckham tek CR7, rivaliteti i yjeve në jetën e luksit

Rivalë të fortë në fushën e blertë, konkurrentë po kaq të ashpër sa u përket pagave faraonike që përftojnë, por edhe në mjetet e...

Foto+Video/Georgina Rodríguez, mamaja ideale për familjen CR7

Edhe pse është një modele mjaft e suksesshme, ajo di të kujdeset mjaft mirë për familjen e saj. Georgina Rodríguez, e dashura e yllit...

Të fundit

Bisedime me SHBA? Motra e Kim Jong un paralajmëron Uashingtonin: Do zhgënjeheni

Motra e Kim Jong-un ka hedhur poshtë shpresat për një përparim në bisedimet për armët bërthamore me SHBA, duke paralajmëruar Uashingtonin se do të...

A duhet të krijojmë heronj për të frymëzuar rininë në krizë besimi?

Nga: Mentor Kikia Shoqërisa shqiptare është në krizë. Muk është thjeshtë krizë ekonomike, për bukë dhe rroba. Eshtë kriza e madhe e besimit, kriza e...

Vatikani notë proteste Italisë për projektligjin kundër homotransfobisë

Selia e Shenjtë zbret në fushë kundër projektligjit Zan, projektligjit kundër homotransfobisë. Nisma vjen drejtpërdrejt nga Sekretariati i Shtetit, organi drejtues më i afërt...

Negociatat/ Bullgaria nuk heq dorë nga bllokimi ndaj Maqedonisë së Veriut

Bullgaria nuk ka lëshuar pe as në Këshillin për Punë të Përgjithshme, në këmbënguljen për të bllokuar fillimin e negociatave për Maqedoninë e Veriut. Agjencia...

STARTON #YOUARECREDINS3

Banka Credins lançon për të tretin vit programin #YOUARECREDINS3, një mundësi fantastike për çdo student të sapo diplomuar në degët: Ekonomi, Informatikë, Drejtësi dhe...