E mërkurë, 20 Janar, 2021
3 C
Tirana

Etiketa

bashkëshorti

Fshiu fotot me të, Linda Halimi flet për ndarjen nga bashkëshorti (FOTO)

Në media kanë qarkulluar lajme se këngëtarja e njohur, Linda Halimi është ndarë nga bashkëshorti i saj. Të gjitha këto zëra u shpërndanë nisur nga...

Bashkëshorti: Kur gruaja më tha që djalin nuk e kam me ty, më iku truri i kokës

Seanca e ndërmjetësimit në rubrikën “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli ditën e sotme situatën e vështirë të zotit Mynyr. Ai vinte dhe ikte...

Rudina Hajdari rrëfen reagimin e mamasë, kur pa për herë të parë bashkëshortin e saj

Deputetja Rudina Hajdari ka treguar për mënyrën se si ka reaguar e ëma e saj, Fatmira Hajdari, kur i ka treguar për bashkëshortin e...

“Maskara”, Irini Qirjako tregon kur e përndiqte burri i saj xheloz (VIDEO)

Këngëtarja Irini Qirjako ka zbuluar si rrallë herë një histori personale. Ndryshe nga herët e tjera kur ka folur për projektet e saj muzikore,...

Po raportonte live nga shtëpia, gazetarja filmon aksidentalisht bashkëshortin duke bërë dush

Një situatë komike është regjistruar gjatë lidhjeje direkte në një televizionin lokal në California të SHBA-ve. Gazetarja Melinda Meza ka filmuar aksidentalisht bashkëshortin e saj...

Zbuloni dëshirën e Anjeza Shahinit për ditëlindjen e bashkëshortit

Këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini, një prej vokaleve më të mira, prej vitesh jeton në Angli. Sot këngëtarja me anë të një postimi në Instagram ka...

Trondit Aishe Haklaj: Fatmiri u tradhtua nga bashkëshorti im, u ble nga armiqtë

Sot e kësaj dite vrasja e Fatmir Haklajt dhe Sami Kërrnajës është ende e pazbardhur nga instancat ligjzbatuese. Haklajt, as e prisnin që kjo...

“Iu është lutur mos ta lëndonin”, flet bashkëshorti i 50-vjeçares që u ekzekutua

Hair Saliaj, bashkëshorti i Drita Saliaj, ka reaguar për herë të parë pas vrasjes makabre të gruas së tij. I ftuar në emisionin “Me Zemër...

Kanye West i bën Kim Kardashian super dhuratën e radhës

Reperi i famshëm amerikan Kanye West kujdeset gjithnjë që t’i bëjë bashkëshortes së tij Kim Kardashian dhurata nga më të bukurat. E kësaj here s’kishte...

Video/ Era Rusi ka një kusht për bashkëshortin

Era Rusi ende nuk e ka gjetur shpirtin e saj binjak. Të paktën ky është konstatimi që vjen prej këngëtares, me një vokal për...

Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...