E premte, 7 Maj, 2021
23 C
Tirana

Etiketa

balla

Tom Doshi i kërkon falje Rakipllarit: Nuk kam asgjë me Rakipllarin

Në një mesazh që ia ka drejtuar Sokol Ballës, i cili drejtonte dje emisionin, Doshi thotë se ai nuk ka pasur asgjë personale me...

Elbasan/ Balla:Kemi 9 mandate, Bardhi: Të nisim sa më parë procesin e numërimit

Taulant Balla: “Faleminderit stafit të Elbasanit. Patronazhistëve tanë që kanë bërë një punë shumë të mirë në të gjithë territorin. Duke i siguruar PS...

Taulant Balla: I bëj thirrje Bashës të marrë masën e përjashtimit për Z.Boci

Nëpërmjet një reagimi ne Facebook Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Z.Taulant Balla ka dënuar aktin e dhunës sipas tij ndaj biznesmenit Luca. Duke...

“Lulzim Basha ku je futur?”, Balla: S’ke faj për sa kohë të drejton Berisha

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, apelon ndaj kreut të PD-së, Lulzim Basha, që të distancohet nga dhuna, duke iu referuar...

Rama udhëtoi drejt Dubait, Balla zbulon çfarë qëndron pas kësaj lëvizje

Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, ka shuar zërat ndaj atyre që kishin kureshtje ndaj lëvizjes së Ramës sot. Ai tha kryeminsitri Rama...

“Ke futur fshehurazi si turist ekspertin e OKB”, Balla i publikon videon Bashës

Numri dy i PS, Taulant Balla ka dalë sërish sot me një deklaratë të fortë për kreun e PD-së, Lulzim Basha. Ai ka publikuar një...

“6 në 4 biznese nuk nxjerrin më fitim”, Basha bën gafën e radhës (VIDEO)

Kryedemokrati Basha nuk ka të ndalur me gafat e tij. Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla, ka ndarë me ndjekësit e tij...

Kush është kryetar i LSI-së, Meta apo Monika? Taulant Balla thumbon presidentin

Kreu i Grupit Parlamentar, Taulant Balla, ka dhënë komentin e tij lidhur me përplasjet e vazhdueshme të PS me LSI dhe presidentin Meta. Ai...

Balla ngre akuza të forta: Të hetohen bizneset e Bashës, kanë problematika të fshehura

Taulant Balla, kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste ka deklaruar sot se bizneset e familjes së Lulzim Bashës janë shtuar gjatë qeverisjes së PS-së....

Balla reagon pas vrasjes së 71-vjeçarit: Askush s’mund të guxojë të rrezikojë jetën e efektivëve!

Taulant Balla ka reaguar pas ekzekutimit të 71-vjeçarit Lefter Zhidru nga forcat RENEA në Elbasan. Balla thekson se policia bëri gjithçka mundi dhe ashtu siç...

Të fundit

SHBA: Fati i paktit bërthamor është në dorë të Iranit

Administrata e presidentit Joe Biden ka sinjalizuar se Irani nuk duhet të presë lëshime të tjera të mëdha nga Shtetet e Bashkuara ndërsa mes...

Artur Zheji: Rama dëshiron të eleminojë Metën e Berishën nga sfondi politik

I ftuar si zakonisht në emisionin ‘Pika mbi i’ në Neës24, gazetari dhe analisti Artur Zheji foli mbi situatën politike në vend dhe shkarkimin...

Nostalgji futbolli / Maldini rrëfen ofertat e refuzuara për Milanin e tij

"Juve më donte. Tek Chelsea më ftoi Vialli në 96-ën. Por unë preferova të qëndroj në Milano, për të dalë nga një vit katastrofik....

Ndryshon Kodi Rrugor, ja çfarë duhet të dinë shoferët

Hyjnë në fuqi  ndryshimet e reja në “Kodin rrugor”. Parlamenti i Shqipërisë hodhi poshtë sot dekretin e Presidentit Ilir Meta për “Kodin rrugor”, duke...

Denoncimi/ Grida Duma: Ja si u blenë votat në Bashkinë e Rrogozhinës!

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka denoncuar sot me emra atë që ajo e quan “skema kriminale e blerjes së votave”. Nga foltorja...