E martë, 29 Shtator, 2020
16 C
Tirana

Etiketa

Arjan Çani

Arjan Çani: Janë tre arsyet pse Rama vendosi të shembte godinën e Teatrit

Moderatori i njohur, Arjan Çani ka komentuar shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar dhe protestat që kanë vijuar pas kësaj ngjarjeje. I ftuar në emisionin...

“Jam frikacak”/ Arjan Çani: Ja çfarë bëra kur ra tërmeti i madh

Moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arjan Çani, ka pranuar publikisht se tërmeti i fundit shkatërrimtar, i ka lënë një shije të hidhur. Ai...

 Arjan Çani i zbulon ish-kryeministrit terapinë pse është kaq në formë

Për ata të cilët kërkojnë një këshillë nga ish-kryeministri Berisha, i cili është në formë të shkëlqyer, ai këshillon që të flini sa më...

Çani e thotë hapur: Ky është një vend qesharak. Shqipëria do shpëtojë, kur të ketë të vrarë për…

Moderatori Arjan Çani ka deklaruar se shqiptarët nuk kanë sakrifikuar për të drejtën e shenjtë të votës. I ftuar në emisionin “Open”, Çani u shpreh...

“Këngëtare kot fare!”/Ronela Hajati ia kthen Arian Çanit

Këngëtarja Ronela Hajati është përfshirë në një debat me gazetarin Arian Çani, i cili herë pas here, përpiqet të sulmojë figura publike nga studio...

Pas “Zonë e Lirë”, Arjan Çani prezanton edhe “Zonën e Brrylit”

Gazetari Arjan Çani u pa sonte që të prezantonte një emision të ri. Çani u bë prezantues i emisionit “Zona Brrylit” në “Portokalli”. Në...

(VIDEO) Arjan Çani i plotëson ëndrrën Edi Ramës, i dhuron një timon

Gazetari Arjan Çani duket se i ka plotësuar  ëndrrën e kësaj fushate elektorale Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës, duke i dhuruar  një timon. “Të marr...

Të fundit

E pabesueshme/ Neymar tregon pak nga ‘magjia’ e tij me topin, ‘trullos’ futbollistin e Kosovës (VIDEO)

Neymar është një futbollist brazilian, i cili falë profesionalizmit di si të tërheqë vëmendjen. Në sajë të talentit të tij, ai ka arritur që të...

Legalizimi i kanabisit/ Rama: Nuk heq dorë nga kjo ide

Në një komunikim me gazetarët mesditën e sotme, kryeministri Rama pohoi se nuk ka ndërmend që të heqë dorë nga legalizimi i kanabisit. "Nuk heq...

“Marrëveshje të fshehtë me palën greke?”, Rama: Luli, Saliu dhe Monika mbrojnë detin me kanoe

Kryeministri Rama ka folur për zërat mbi një marrëveshje me Greqinë, lidhur me çështjen e detit. Rama tha se detin nuk po e merr...

U largua nga Kukësi për t’u transferuar te Nefchi Baku/ Mesfushori shqiptar i pafat, Azerbajxhani në gjendje lufte

Dhjetëra njerëz janë vrarë, duke përfshirë edhe civilë, ndërsa qindra numërohen të plagosur në konfliktin e ashpër ndërmjet Armenisë dhe Azerbajxhanit. Prej ditësh ka...

Basha kryeministër? Rama: Shalqi me provë dhe i pangrënshëm

Në konferencën për media, Rama tha me ironi se kryedemokrati Basha është shalqi me provë, dhe i pangrënshëm. Kreu i qeverisë ka sulmuar rivalin...