E mërkurë, 20 Janar, 2021
4 C
Tirana

Etiketa

Agron Duka

Basha marrëveshje me Dukën, PAA-ja do të ketë kandidatë në listat e PD-së

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nënshkruar marrëveshje me aleatin e Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Dukën për zgjedhjet e 25 Prillit. Mësohet se Duka...

Zgjedhjet/ Duka: Po s’ka dakordësi me Bashën, do ketë me Patozin e Topallin

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste (PAA), Agron Duka, i ka dhënë mesazhe të qarta kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Teksa ka qenë i ftuar...

Duka ‘presion’ Bashës: Ose i treti në Durrës, ose iki nga koalicioni

Nëse kryedemokrati, Lulzim Basha nuk i siguron një vend dinjitoz në listën e kandidatëve për qarkun e Durrësit, kreu i PAA-së, Agron Duka do...

Agron Duka infektohet me koronavirus

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, është personazhi i radhës nga radhët e politikës, që është infektuar me COVID-19. Burimet bëjnë me dije...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...

Agron Duka dhe 200 shqiptarë ngecin në aeroportin gjerman

Situata e krijuar nga koronavirusi po shkakton probleme të mëdha me trafikun ajror në Europë duke anuluar fluturime të shumta. Nisur nga situata e krijuar,...

Arben Malaj i bashkohet partisë së Agron Dukës

Ish-ministri socialist Arben Malaj, pasi u u hoq nga bordi i Bankës së Shqipërisë, i është bashkuar Partisë Agrare Ambientaliste. Malaj shprehet se ka pranuar...

Granata në zyrë, aleati i Bashës nxjerr prapaskenat e rënda

Pas atentatit ndaj kryebashkiakut të Lushnjes, Fatos Tushe, një reagim është përcjellë nga opozita. Aleati i Bashës, Agron Duka, me anë të një komenti...

Rrëfehet Agron Duka: U bëra politikan prej Fatos Nanos

Agron Duka nuk është një talent në politikë. Këtë e pranon edhe vetë, kur thotë se është një zanat i vështirë. I ftuar në...

“Po sjell kontenierë banimi nga Zvicra”, Agron Duka me donacion konkret

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, është duke bashkëpunuar me një sipërmarrës shqiptar në Zvicër, për të realizuar një projekt madhor në ndihmë...

Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...