Stresi i bën ‘zborin’ policisë, ja cili është destinacioni i radhës (VIDEO)

Stresi nuk ka të ndalur, ndërsa ka provokuar në çdo formë blutë e Shqipërisë. Reperi shqiptar është në arrati, pasi akuzohet nga policia si organizator i protestës për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha.

Pas protestës, Stresi u fsheh në Kosovë, dhe madje këtë e demostronte me anë të pamjeve në rrjetet sociale.

Ai ndau pamjet me ndjekësit e tij, teksa shfaqej me shoqërinë. Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, ka provokuar sërish ndërsa thotë se po udhëton drejt Anglisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi)


Më herët, me një video nga shtëpia e tij ai tha se rrezikon burgun, dhe se është ende në arrati, pasi është shpallur në kërkim nga policia.