E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

Stresi i bën ‘zborin’ policisë, ja cili është destinacioni i radhës (VIDEO)

Stresi nuk ka të ndalur, ndërsa ka provokuar në çdo formë blutë e Shqipërisë. Reperi shqiptar është në arrati, pasi akuzohet nga policia si organizator i protestës për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha.

Pas protestës, Stresi u fsheh në Kosovë, dhe madje këtë e demostronte me anë të pamjeve në rrjetet sociale.

Ai ndau pamjet me ndjekësit e tij, teksa shfaqej me shoqërinë. Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, ka provokuar sërish ndërsa thotë se po udhëton drejt Anglisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi)


Më herët, me një video nga shtëpia e tij ai tha se rrezikon burgun, dhe se është ende në arrati, pasi është shpallur në kërkim nga policia.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bien infektimet, Kosova lehtësohen masat anti-Covid

Gjatë ditëve të fundit është vënë re një situatë diku më e përmirësuar në Kosovë, si pasojë e koronavirusit vdekjeprurës. Teksa numri i të...

I dogjën makinën, ja kush ishte ‘shënjestra’

Një automjet tip "BMW X5" u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen 15 në Durrës, duke u djegur plotësisht në pjesën e...

Rama i sigurtë për fitoren, bën bilancin para zgjedhjeve

Në një konferencë për mediat, kryeministri Rama u ndal tek përmbytjet në vend, duke thënë që jemi përmisuar në krahasim me vitet e kaluara....

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...