E shtunë, 23 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

ne kerkim

Shkodër/ Vras*ja e Mustafës, Policia shpall në kërkim autorin e dyshuar

Shkodër Zbardhet dhe dokumentohet ngjarja e ndodhur më datë 15.05.2021, në lagjen Guerrile, Shkodër, ku u gjet i vrarë me armë zjarri shtetasi E. M. Shpallet...

Fier / Ndalohen 3 shtetas të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale

Policia e Fierit ka bërë të mundur arrestimin e tre shtetasve në kërkim. I pari pasi ka ndihmuar në kalim ilegal kufiri dhe i dënuar...

Në kërkim, flet Ndriçim Jonuzi: Ishin dy horra që kanë buzët me qumësht

Ndriçim Jonuzi: "Po e bëj këtë video për të sqaruar vëllezëeit e mi myslimanë që nuk kam ndërmend të merrem me politikë as sot...

Tiranë / Ishte në kërkim, kapet 68 vjeçari i dënuar me mbi 3 vite burg

Bien në prangat e Policisë 5 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë ekzekutimin e vendimit penal për shtetasin në...

Në kërkim për plagosje të rëndë, arrestohet 75-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 75-vjeçar i cili ishte i shpallur në kërkim. Bëhet me dije se shtetasi me inicialet M.Ll, është dënuar me...

Qëlloi me armë zjarri, shpallet në kërkim i riu në Kurbin

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin Adriatik të Kurbinit. Shtetasi A.B.,20 vjeç, dyshohet se pas një konflikti të çastit...

Stresi i bën ‘zborin’ policisë, ja cili është destinacioni i radhës (VIDEO)

Stresi nuk ka të ndalur, ndërsa ka provokuar në çdo formë blutë e Shqipërisë. Reperi shqiptar është në arrati, pasi akuzohet nga policia si...

Tentoi të vriste me armë 23-vjeçarin, shpallet në kërkim i riu në Fier

Policia e Fierit ka shpallur në kërkim një person dhe ka proceduar penalisht një tjetër. 27-vjeçari E.M (K), është shpallur në kërkim pasi tentoi të...

Në kërkim për organizatë kriminale e drogë: Arrestohet 25-vjeçari, do ekstradohet në Itali

Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia me qëllim ekstradimin e tij në Itali. Shtetasi M.GJ, në kërkim ndërkombëtar, është dënuar nga Gjykata e Ravenës për...

Krujë: Plagosën dy persona, arrestohet 57-vjeçari, në kërkim i biri

Një 57-vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nga policia në Krujë, ndërsa djali i tij i shpall në kërkim, pasi plagosën me sende...

Të fundit

Emërohet drejtori i ri i Tatimeve, ja kujt iu besua posti i rëndësishëm

Ceno Klosi është emëruar Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve. Ai zë vendin e Delina Ibrahimajt, pas emërimit të kësaj të fundit në krye të...

“Më do si motër, s’kam punë me ty”, Fifi revoltohet pas fjalëve të Granitit

Prej kohësh, Fifi ka shprehur hapur pëlqimin që ka për Granit Canën. Madje banorët e "Big Brother VIP", shpesh i kanë ngacmuar. Dyshimet vijonin...

‘Po vijmë kurvë’, prokurorja shqiptare përballet me kërcënimet me jetë në SHBA

Një prokurore shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kërkuar ndihmë për sigurinë e saj. Prokurorja e Komonuelthit të Qarkut Loudoun, Buta Biberaj,...

Ndryshimi i klimës/Pse Australia refuzon të heqë qymyrin

Në një garë botërore për të reduktuar ndotjen, Australia është një vend i jashtëzakonshëm. Eshtë një nga vendet më të ndotura për numër të...

Samiti i fundit i BE-së për “makinën e kompromisit” Angela Merkel

Një video që zgjati dy orë e gjysmë me imazhe nga çastet më interesante të samiteve të BE-së me një kolonë muzikore me piano....