E mërkurë, 27 Janar, 2021
2 C
Tirana

Ilir Daja nuk do të drejtojë Partizanin ndaj Bylisit, ja çfarë ndodhi

Partizani luan me Bylisin ditën e sotme, në ndeshjen e vlefshme për javën e 9-të në Kategorinë Superiore.

Për shkak të problemeve shëndetësore, bëhet me dije se për këtë ndeshje nuk do të jetë në stol trajneri i të kuqve Ilir Daja.

Shkaqet shëndetësore e kanë detyruar që të mos e ndjekë nga afër ndeshjen e sotme. Skuadra do të drejtohet nga Reinaldo Kalari.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...