E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Donaldi: Bora është femra që kam dashur më shumë gjithë jetën

Jo vetëm publiku, por edhe banorët brenda “Big Brother VIP” duan të dinë se si është raporti ndërmjet Donaldit-Borës dhe Semit. Aktori i humorit ka nxjerrë detaje , të cilat dëshmojnë për një romancë të fuqishme me Bora Zemanin. Madje ai tha se për situatën e ndarjes me Borën, ai ka shkruajtur një tekst që e ka kënduar Elgiti.

Në një bisedë me disa nga banorët, Donaldi ka treguar se Bora është femra që ka dashur më shumë gjithë jetën, si dhe ka rrëfyer se tekstin e këngës “Toxic love” e ka shkruajtur vetë si një dedikim për situatën e ndarjes me moderatoren.

Pjesë nga biseda: 

Donaldi: Gjatë gjithë kohës ziheshim, kapeshim me gjëra pa lidhje… U bë e vështirë, por nuk është se u ndamë se nuk duheshim

Fifi: Po pra, jeni ndarë se ishte toksike

Semi: Janë shumë të njëjtë shpirt, janë fotokopje e njëri-tjetrit, thjesht njëri është çun e tjetri është gocë

Donaldi: Është femra që kam dashur më shumë gjithë jetën… Dy gjela në një shtëpi nuk rrijnë dot, është e pamundur

Fifi: Kur të dalësh nga këtu, a mendon që ta takosh?

Donaldi: Nuk e di…

Kledi: Dy gjela është e pamundur të rrijnë në shtëpi.. Por nëse është dashuri, duhet me së s’bën që njëri të hapë krah

Semi: Ja ti (drejtuar Donaldit) e di këtë gjënë, pse nuk e hap krahun?

Donaldi: Për këtë situatën e ndarjes, unë kam shkruajtur një tekst që e kam kënduar Elgiti, që nëse këto mund të na e nxjerrin do të ishte mirë që ta dëgjonit dhe ju, nëse Giti e ka nxjerrë

Semi: Këto ishin dy njerëz që sapo u takuan dukeshin sikur kishin një jetë që ishin njohur, dhe direkt ishin shumë të dhënë pas njëri-tjetrit

Lexo edhe :   Semi përlotet teksa lexon kartolinën dhe falenderon Donaldin (VIDEO)
Lexo edhe :   Iliri dyshoi tek Fifi se aktroi për humbjen e ndjenjave, ata përballen LIVE

Kledi: Unë vë bast që ti kur të dalësh nga këtu, jo vetëm që do lidhesh, por do të martohesh me Borën

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...