Politikë

Berisha sulmon edhe Gaz Pajën. Nxjerr videon ku përmenden gjirokastritët


               Publikuar në : 12:44 - 27/06/19 S.N

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga takimi i kryeministrit Rama me banorë në Tiranë.

Në këtë takim të transmetuar direkt në ERTV ka qenë edhe aktori i humorit, Gaz Paja. Ky i fundit ka bërë batuta me gjirokastritët, të cilat janë pasuar me ato të kryeministrit Rama.

Teksa publikon një përmbledhje të shkurtër, Berisha sulmon Pajën dhe Ramën.

“Edvin Hajduti dhe Gaz Paja shpalosin platformën për Tiranen! Ndiqni këtë video. Sb”, shkruan ai në Facebook.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT