E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Zbuloni shenjat me fat, horoskopi 7 Dhjetor

Dashi

Nuk keni pse të shkoni diku tjetër për të gjetur atë që po kërkoni. Shihni rrotull, sepse jeta do të bëhet shumë më emocionuese.

Demi

Vendosni nevojat e grupit përpara tuajave. Sapo të ktheheni me këmbë në tokë më të fortë, atëherë mund të rikthehet favori në anën tuaj.

Binjakët

Nuk ka asgjë të keqe të duash diçka intensivisht. Tregojuni njerëzve atë që ju intereson. E rëndësishme është kjo, sepse jo të gjithë mendojnë atë për të cilën ti je i interesuar.

Gaforrja

Zakonisht tërhiqeni kur përballeni me një krizë, por këtë herë zgjatni dorën. Ka shumë njerëz që do të ndihmojnë.

Luani

Në fillim nuk do të besoni në fatin tuaj. Jeni zhgënjyer shumë herë kohët e fundit. Sidoqoftë, lajmet nga diçka që konsiderohej e pamundur ringjallin besimin.

Virgjëresha

Gishtat i mbani në shumë ëmbëlsira. Por është ajo “ëmbëlsirë” që pothuajse e keni harruar dhe që përfundimisht do të bëhet e juaja.

Peshorja

Yjet ndërthurin dëshirën me përmbushjen. Por, duke pasur parasysh sasinë e lutjeve të heshtura kohët e fundit, mund t’ju duhet të kontrolloni për të parë se cila ka ardhur.

Akrepi

A ndiheni të lehtësuar dhe të frymëzuar? Është thjesht një shije, se si do të jetë jeta tani. Prisni ndryshime të mëdha.

Shigjetari

Të dëbohesh nga parajsa nuk është e lehtë, por jepi vetes kohë dhe do të përfundosh duke krijuar versionin tënd të parajsës në tokë.

Bricjapi

Një nga gjërat që nuk ju tregon për të ecur përpara është se sa të rraskapitur ndiheni më pas. Rimerrni energjitë.

Ujori

Pjesët e paqarta në jetën tuaj po bashkohen. Keni ende një rrugë të gjatë për të bërë (gjërat nuk rregullohen deri në qershor), por mund të relaksoheni.

Peshqit

Jeni të rrethuar nga qëllime të mira, por kjo nuk do të thotë që të tjerët do të bëjnë më të mirën. Përdorni fuqinë e njerëzve në jetën tuaj dhe gjërat me të vërtetë ngrihen.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...