E premte, 26 Shkurt, 2021
15 C
Tirana

“Tymi i bardhë” Edi Reja firmos kontratën për 4 vitet e ardhshme

Në një prononcim për mediat ditët e fundit, trajneri i kombëtares kuqezi, Edi Reja hodhi poshtë zërat për një largim të mundshëm.

Sot, ai e ka bërë de fakto, duke firmosur kontratën me FSHF-në. Sipas informacioneve të brendshme në FSHF, dje Reja ka firmosur kontratën. Tashmë, pritet vetëm formalizimi përpara kamerave.

Nuk e mposhti dot sëmundjen/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme

Kontrata e firmosur ka qenë ajo që është folur gjatë nëpër media, që trajneri do të qëndrojë edhe për 4 vitet e ardhshme në krye të pankinës të kuqezinjve. Objektivi kryesor i kësaj kontrate ngelet kualifikimi për në finalet e Evropianit të ardhshëm.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Spanja merr vendimin e papritur për personat nën 55 vjeç që kanë kaluar Co*id

Spanja do të japë vetëm një dozë të vaksinës për të gjithë personat që e kanë kaluar Covid-19 dhe janë nën 55 vjeç. Ky vendim...

A është Donald Trump një fashist?

Nga: John Broich“The Converstion” Që para se Donald Trump të zgjidhej president, historianët kanë debatuar nëse ai është apo jo një fashist. Si mësues i...

Zgjedhjet/ Boiken Abazi i Vetëvendosjes mbledh firmat si kandidat e pavarur

Drejtuesi i Levizjes Vetëvendosje me qendër në Tiranë, Boiken Abaazi ka mbledhur firmat e nevojshme që i duhen një kandidati të pavarur për të...

Ndryshimi nuk do të vijë asnjëherë prej “ushtarëve” të partive

Nga: Astrit Patozi Ndryshimi në Shqipëri nuk mund të vijë vetëm prej militantëve politikë, sado të përkushtuar dhe të angazhuar që të jenë. Në radhë të...

Komisioni Rregullator miraton fletën e votimit për zgjedhjet e 25 prillit

Komisioni Rregullator pranë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve ka miratuar sot fletën e votimit të propozuar nga Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve. Zgjedhësi do të votojë me...