E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

kombetarja kuqezi

‘Shkatërrohet’ San Marino, Shqipëria dhuron spektakël dhe gola

Kombëtarja kuqezi ka dhuruar spektakël sot në "Elbasan Arena" përballë një kundërshtari modest si San Marino. Fitorja e sotme e Shqipërisë ndaj San Marinos me...

“Tymi i bardhë” Edi Reja firmos kontratën për 4 vitet e ardhshme

Në një prononcim për mediat ditët e fundit, trajneri i kombëtares kuqezi, Edi Reja hodhi poshtë zërat për një largim të mundshëm. Sot, ai e...

“Trajner i Napolit?” Reagon Edi Reja, tregon se çfarë ka folur me Dukën

Prej ditësh është përfolur në mediat italiane se trajneri i kombëtares kuqezi mund të braktisë pankinën e kombëtares shqiptare për atë të ekipit të...

‘S’ka pushim’/ Reja u merr ‘frymën’ lojtarëve

Ende pa e marrë veten nga ndeshja me Andorrën, kombëtarja kuqezi ka zbritur sot në fushën stërvitore në kuadër të përgatitjes për ndeshjen e...

Të fundit

Me kallash në lokal/ Njëri prej tyre, nipi i deputetit socialist Rrahman Rraja

Blutë e Lezhës kanë bërë të mundur identifikimin e tre autorëve të dyshuar të ngjarjes së ndodhur në 13 nëntor, ku maskat hynë në...

Kina nuk arrin dot objektivin në ‘zero-Covid’

Ndërsa bota lufton me variantin e ri të koronavirusit Omicron, Kina është e vendosur si kurrë më parë për të eliminuar Covid-19 brenda kufijve...

Plas sherri gjatë emisionit LIVE, konkurrentet rrihen me grushte

Një incident ka ndodhur në emisionin “It’s my love” në Kosovë, ku dy nga konkurrentet kanë goditur njëra-tjetrën gjatë transmetimit LIVE. Ina dhe Albana,...

Hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid, transporti publik me dëshmi vaksinimi

Qeveria e Kosovës ka marrë masa të reja, për të parandaluar përhapjen e variantit Omicron. Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid,...

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...