E hënë, 29 Nëntor, 2021
10.5 C
Tirana

Tërmet/ Bora Zemani me binjakët Veshaj ikin me vrap nga studio

Sonila Meço dhe Blendi Fevziu dhanë shembujt se si mund ta kalosh tërmetin duke ruajtur qetësinë. Në një situatë të tillë, ata kanë qetësuar publikun dhe të ftuarit, duke u kërkuar që të mos panikosen. Por jo të gjithë moderatorët e kanë përjetuar kështu. Bora Zemani dhe binjakët Veshaj, sapo kanë ndjerë lëkundjet e tërmetit kanë ikur me vrap nga skena.

“Është tërmet?” Shikoni çfarë i ndodh Sonila Meços LIVE në emision (VIDEO)

“E kemi kapur edhe ne një tërmet në studio! Nuk jemi aspak krenar për reagimin krahasuar me gjithë emisionet që e kanë përjetuar live, pooor gjithsesi jemi si shumica e videove të njerëzve të thjeshtë që dalin me vrap nga lokalet. Ruani qetësine njerëz, mos bëni si ne!’, shkruan Bora Zamani, bashkëngjitur videos së ndarë me ndjekësit në Instagram.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...