E hënë, 13 Korrik, 2020
27 C
Tirana

Etiketa

Trafikuan

Trafikuan lëndë narkotike drejt Greqisë, SPAK mbyll hetimet për 6 të pandehur

SPAK ka dërguar në Gjykatën e Posaçme të Shkallës së Parë, procedimin penal nr. 69 të vitit 2019, duke kërkuar dërgimin e çështjes për...

Thirrja e fortë e ambasadorit amerikan Donald Lu për qeverinë: Ata që trafikuan duhet të …

Ambasadori amerikan në Shqipëri, Donald Lu, i pranishëm në një aktivitet, i ka bërë një thirrje të fortë qeverisë shqiptare, për angazhimin total që...

Dalin pamjet/Trafikuan 1 mijë shqiptarë, si u goditën bosët e rrjeti gjatë natës

Dalin pamjet e mega operacionit te Policisë së Shtetit, që çoi në pranga 39 shqiptarë, pjesë e 7 bandave kriminale të trafikut të shqiptareve...

Të fundit

Berisha nxjerr faktet/ Kryetari i Bashkisë Ersekë, i dhuron tokën një ish-të dënuari

Kryetari i Bashkisë Ersekë, i ka dhënë 6 mijë metra tokë shtetasit Orest Malushi, i dënuar për vrasje dhe plagosje. Kjo e dhënë vjen nga...

Shpenzime “të çmendura” për shapka dhe bikini, Nora Istrefi nuk kursehet për në plazh

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, shquhet për paraqitjen e saj dhe veshjet luksoze. Shpesh ajo bën blerje marramendëse, duke bërë diferencën me koleget e...

“Jeni infektuar nëse shfaqni shenja”, Brataj zbulon si ka ndryshuar sjellja e virusit

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka deklaruar në një intervistë në "Euronews Albania", se rritja e të infektuarve gjatë muaj korrik, vjen si...

Basha e Kryemadhi alarmohen nga lëvizja e Ramës: Informuam Metën dhe ndërkombëtarët

Opozita e bashkuar ka dalë me një qëndrim të unifikuar për Reformën Zgjedhore. PD dhe aleatët e saj dënojnë me forcë tentativën e Ramës,...

Afër apo larg mbylljes? “Shefqet Ndroqi” gati për pacientët e infektuar (VIDEO)

Spitali “Shefqet Ndroqi” tashmë po bëhet gati për të pritur pacientët e infektuar me koronavirus, pas rritjes së rasteve të reja dhe shtrimeve te...