E diel, 17 Tetor, 2021
10.5 C
Tirana

Etiketa

skender brataj

U prek nga koronavirusi/Drejtori i Urgjencës Kombëtare tregon për gjendjen e tij shëndetësore

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili u konfirmua me koronavirus disa ditë më parë ka treguar për gjendjen e tij shëndetësore. Përmes një...

Rezultoi me koronavirus/Mesazhi prekës i Skënder Brataj për mjekët që ikën në Itali

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka komentuar vendimin e qeverisë për të dërguar në Itali 30 mjekë e infermierë, që do të shërbejnë...

Pas shefit të Urgjencës infektohet edhe një tjetër zyrtare

Një tjetër zyrtare shqiptare ka rezultuar pozitive me COVID-19. Bëhet fjalë për drejtoreshën e Operatorit të Shërbimit Shëndetësor, Mirela Cami. Ministria e Shëndetësisë bën...

Rezultoi me koronavirus/ Brataj falenderon qytetarët: Medikamenti më i mirë i kësaj terapie

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj para pak ditësh rezultoi pozitiv me COVID-19 dhe aktualisht ndodhet i vetëizoluar në shtëpi. Brataj nuk ka nguruar që...

“Sikur më kishin rrahur”, Brataj tregon simptomat kur u prek nga koronavirusi

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, në një lidhje me skype në “Opinion”, ka treguar se kur i nisën simptomat e para të koronavirusit...

Shefi i Urgjencës flet për herë të parë pas infektimit me COVID-19

Drejtori i Përgjithshëm i Urgjencës, Skënder Brataj, pas prekjes nga koronavirusi, njofton se ndodhet në një gjendje të lehtë të sëmundjes, dhe po kurohet...

Kë ka takuar shefi i Urgjencës Kombëtare? Sa në rrezik janë ministrja e gazetarët

Pandemia COVID-19 ka shënuar 5 viktima në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar edhe 19 raste të reja me koronavirus, duke...

Shefi i Urgjencës e thotë “live”: Edhe unë mund të jem i infektuar, por nuk e di

Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka bërë me dije se në numrin 127 janë trefishuar telefonatat nga personat të cilet dyshojnë se janë infektuar me...

“Mjekët nuk do shkojnë as në tualet”/Brataj: Çfarë ndodh nëse vjen koronavirusi

Drejtori i Qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, Skënder Brataj ka treguar se çfarë do të ndodhë, nëse konfirmohen raste me koronavirus në Shqipëri. I ftuar...

Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...