E hënë, 17 Maj, 2021
23 C
Tirana

Etiketa

shperthim

Shpërthim me eksploziv në oborrin e një banese në Mamurras

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mamurras. Mësohet se sasi e dyshuar lëndë plasëse ka shpërthyer në oborrin e një...

Shpërthim me lëndë plasëse në Orikum, eksplozivi në derën e banesës

Një shpërthim me lënde plasëse ka ndodhur pasditen e sotme në Orikum të Vlorës. Një sasi eksplozivi është vendosur pranë derës së një apartamenti...

Eksploziv në Lushnje gjatë natës, dëmet vetëm materiale

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur gjatë natës në Lushnje. Në orën 03:25 ka pasur shpërthim në derën e një ambienti që ka...

Pamje spektakolare nga Islanda, vullkani riaktivizohet pas 800 vitesh (Video)

Një vullkan shpërtheu pranë kryeqytetit të Islandës, Reykjavik ditën e premte, duke çuar llavën lart në qiellin e natës pas mijëra tërmeteve të vogla...

Shpërthimi i makinës së prokurorit, KLGJ: Të ushtrojnë detyrën pa frikë

Këshilli i Lartë Gjyqësor (KLGJ), ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë ku ditën e djeshme iu vendos eksploziv makinës së prokurorit Arjan...

I shpërthyen makinën/ Kush është prokurori Arjan Muça (Detaje)

Mbrëmjen e sotme, Tirana u trondit nga shpërthimi i një automjeti në zonën e ''Komunës së Parisit'', e cila ishte e parkuar brenda qendrës...

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, i vihet eksploziv makinës së prokurorit (Emri)

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Komunës së Parisit, në Tiranë. Mësohet se makinës së prokurorit Arjan Muça, i...

Shpërthim me eksploziv në Fushë-Krujë, i vendosin tritol në banesë

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Halil të Fushë-Krujës. Sipas informacionve paraprake, mësohet se një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer...

Hoteli në pronësi të ish-kreut të Aluiznit/ Detaje nga shpërthimi në Sarandë

Zbardhen detaje të reja në lidhje me shpërthimin e fuqishëm në një hotel në Sarandë, mbrëmjen e sotme. Shpërthimi ka ndodhur rreth orës 19:45, në...

Çfarë po ndodh në Sarandë? Shpërthim i fuqishëm në një hotel

Një shpërthim i fuqishëm është ndjerë mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar të Sarandës. Shpërthimi ka ndodhur në një hotel që po rikonstruktohet në afërsi...

Të fundit

Stoltenberg: Nuk do të ketë ndryshime të pranisë së NATO-s në Kosovë

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha se nuk ka ndryshime në praninë e NATO-s në Kosovë, e as që pritet të ketë,...

Ekzekutimi i biznesmenit grek, e përfshirë edhe mafia shqiptare (Detaje)

“Trekëndëshi” i krimit të organizuar në Athinë – Zakynthos – Patras vjen nën mikroskopin e oficerëve të policisë greke që merren me çështjen e...

Ndërkombëtarët, “idiotët” që i garantojnë Putinit sundimin e përjetshëm

Nga: Aliide Naylor “Center for European Policy Analysis” Rusia pagoi fluturimet me avionë charter të shtetasve të huaj pro-regjimit, të përshkruar si “vëzhgues” të zgjedhjeve,...

Video/ Partizani triumfon në Durrës, titulli vendoset në 2 ndeshjet e fundit

Partizani ka arritur të triumfojë me rezultatin 0-1, ndaj Teutës, në supersfidën e zhvilluar në “Niko Dovana”. Fitore e madhe për skuadrën e drejtuar...

Kosova dhe Serbia përplasen rreth mosprekjes së kufijve në Ballkan

Presidentët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe ata të Kroacisë dhe Sllovenisë, nuk arritën të merren vesh për një deklaratë të përbashkët rreth...