E enjte, 28 Janar, 2021
-2 C
Tirana

Etiketa

sekuestrim pasurie

Apartamente, dyqane/ Vlonjatit i sekuestrohen 300 mijë euro pasuri

Nga ana e policisë janë sekuestruar 300 mijë euro pasuri në Vlorë, të cilat dyshohet se janë të ardhura nga krimi. 300 mijë euro...

“Do kemi një superoperacion”/ Deputeti i PS zbulon goditjen e OFL ndaj zyrtarëve

Ka kaluar më shumë se një javë që nga momenti kur Operacioni Forca e Ligjit ka nisur goditjen e të 'fortëve', në kontrollin e...

Mbante mbi 700 kg drogë në vilë, arrestohet vlonjati. I sekuestrohet pasuria/ EMRI

Pas finalizimit të operacionit antidrogë të koduar “Mesnata”, janë sekuestruar 725 kg e 200 gr lëndë narkotike Cannabis Sativa si dhe dy automjete. Operacioni u...

Drejtoria e Tatimeve: Bllokim të llogarive bankare dhe sekuestrim pasurie nëse s’paguani borxhet

Drejtoria e Tatimeve ka publikuar një njoftim të rëndësishëm lidhur me mbledhjen e detyrimeve tatimore të papaguara. Në njoftimin e publikuar në faqen zyrtare të...

Të fundit

Video/ Triumf me “poker”, Berisha nuk i ndal dot sulmet e Juventusit

Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, teksa ka mposhtur 4-0, Spalin, ku luan portieri i Kombëtares, Etrit Berisha. Bardhezinjtë e nisën me...

Sondazhi: 53% e vlerësojnë pozitivisht menaxhimin e pandemisë nga qeveria

Sondazhi i ''Report Tv'' dhe institutit italian Piepoli, ka vlerësuar vullnetin e shqiptarëve ndaj qeverisjes së kryeministrit Edi Rama. Të pyetur për menaxhimin e situatës...

Brataj: Vaksina anti-co*id na mbron 28 ditë pasi e kemi marrë

Drejtuesi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me efektet e vaksinës anti-COVID në vendin tonë. Teksa iu referua rastit...

Balla: Koalicioni me Metën, domosdoshmëri për të rrëzuar Berishën

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla tha se vrasjet e 21 janarit janë kryer në gjakftohtësi dhe nga dy persona, një prej...

Balla tregon planin B të Berishës për 21 janarin

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, komentoi protestën e 21 janarit të vitit 2011, ku humbën jetën 4 protestues. I ftuar në Real...