E enjte, 13 Gusht, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

robert budina

Robert Budina shërohet nga virusi: Do padis Ramën, Veliaj bën koncerte

Regjisori Robert Budina, tashmë e ka kaluar koronavirusin pa simptoma. Budina tha për “ABC News” se aktualisht po merret me procedurat e padisë ndaj...

“Këtë çështje do ta ndjek në rrugë ligjore”, Edmond Budina paralajmëron Ramën

Pas të vëllait, një reagim është përcjellë edhe Edmond Budina, i cili shprehet se nuk ka asnjë simptomë të koronavirusit, pavarësisht lajmit se ishte...

“Jemi si kokrra e mollës”, Robert Budina reagon për herë të parë

Regjisori i njohur, Robert Budina, reagon për herë të parë lidhur me lajmin se ka rezultuar pozitiv me koronavirus, ndërsa më herët bashkëshortja e...

Bashkëshortja e Robert Budinës nxjerr blof Ramën: Nuk jemi të infektuar

Pasi Rama njoftoi sot se vëllezërit Budina ishin me koronavirus, ka reaguar menjëherë bashkëshortja e Robertit, e cila e cilësoi deklaratën e kryeministrit të...

Infektohen me koronavirus vëllezërit Budina/ Reagon Rama

Dy artistët e njohur dhe vëllezërit Edmond dhe Robert Budina kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Lajmi është konfirmuar nga burime të sigurta për “BalkanWeb”, të...

Robert Budina zbulon planin nga Kukësi: Marshim gjigant në Tiranë

“Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit” ditën e sotme është zhvendosur në Kukës ku po mbledh firmat e Peticionit për rindërtimin e Teatrit të ri...

Budina paralajmëron surpriza për nesër: Dy dosje të reja në SPAK

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit u zhvendos pasditen e sotme në Kukës, ku po mbledh firmat për peticionin për rindërtimin e Teatrit. Ata kanë...

Protesta për Teatrin/ Budina paralajmëron Ramën: Ne ta sjellim popullin në shtëpi

Regjisori Robert Budina ka paralajmëruar kryeministrin Rama që të mos bëjë lojëra politike me Teatrin, përndryshe do t’i çojë popullin në shtëpi. Gjatë fjalës së...

Protestë e paligjshme për Teatrin/ Procedohen Robert Budina dhe Ferdinand Xhaferri

Regjisori Robert Budina dhe kreu i degës së PD-së në Durrës, Ferdinand Xhaferri janë proceduar në gjendje të lirë nga policia. Ata akuzohen për organizimin...

Shembja e Teatrit/ Aleanca zbulon kur dhe ku do të mbahet protesta e radhës

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka njoftuar se kur dhe ku do të mbahet protesta e radhës, lidhur me çështjen e shembjes së godinës...

Të fundit

Raporti/ Pandemia në Shqipëri varfëroi të rinjtë, mes tyre mbizotëron papunësia

Rrjeti Kombëtar për të Rinjtë dhe Qendra për të Drejtat e Fëmijëve publikuan sot Raportin Vjetor Kombëtar “Rinia 2020” në Ditën Ndërkombëtare të Rinisë. Raporti...

Macron paralajmëron Iranin kundër “ndërhyrjes” në Liban

Presidenti francez, Emmanuel Macron, ka paralajmëruar Iranin kundër cdo ndërhyrjeje në Liban. Sipas Reuters, Macron ka zhvilluar një bisedë të telefonike me presidentin iranian, Hassan...

VIDEO/ Neymar shpërdoron dy raste vetëm për vetëm me portierin

Po luhet mbrëmjen e sotme ndeshja mes Atalantës dhe PSG-së, e vlefshme për ‘Champions League’. Pak minuta më parë ka përfunduar pjesa e parë, me...

Drejt Presidencës me fletëthirrjen e Hagës në xhep

Nga Mero Baze Një vit më parë, Ramush Haradinaj dha dorëheqjen nga posti i kryeministrit, nën arsyetimin se ishte thirrur nga Gjykata Speciale e Kosovës...

Tensionet me Turqinë, Greqia kërkon ndihmën e SHBA-së

Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias, do të zhvillojë një takim me sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo, në Vjenë të premten. Përmes një deklarate,...