E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

rënda

Policia shoqëron 10 tifozë, Kamza pritet të vuaj pasoja të rënda (Video)

Në përfundim të ndeshjes mes Kamzës dhe Laçit ka pasur një episod të shëmtuar që nuk i shkon për shtat futbollit. Gjyqtari kryesorë Eldorian...

Ronaldo reagon zyrtarisht në lidhje me akuzat e rënda: E neveritshme…

Të shumta kanë qenë akuzat në ditët e fundit në drejtim të Cristiano Ronaldos. Ka qenë një shtetase amerikane që ka tronditur botën e...

Fakte të rënda/ Xhisiela Maloku është jetime, të atin ia vranë në një pritë

Të tjera të dhëna janë bërë të ditura për vajzën Xhisiela Maloku,  e cila denoncoi djalin e deputetit socialist Rrahman Rrahja.  Me anë të...

Safet Rustemi bën lëmsh dy shtetet, Belgjika akuza të rënda Shqipërisë

Ministri i Drejtësisë belge Koen Geens,  i është përgjigjur, zëvendës-ministrit të Brendshëm shqiptar, Besfort Lamallari. Ky i fundit është shprehur se autoritetet shqiptare kanë...

“Prokuroria e Krimeve të Rënda drejt shkatërrimit”

Avokati Genc Gjokutaj thotë se Prokuroria e Krimeve të Rënda po shkon drejt shkatërrimit. I ftuar në "360 Gradë", Gjokutaj theksoi se prokurorët janë keqpërdorur...

Akuzat e rënda, ja si Gjetan Keta mashtroi publikun shqiptar me një duel të trukuar

Trajneri i Kombëtares shqiptare të boksit, Zef Gjoni, hedh akuza për ndeshjen finale mes Gjetan Ketës dhe Sladan Janjanin, e vlefshme për kategorinë e...

Shfrytëzim seksual e punë të rënda, fati i zi ndjek fëmijët shqiptarë në Britani

Zyra e Emigracionit në Britani po u mohon kërkesën për azil një shumë fëmijëve që kanë rënë pre e skllavërisë moderne, pavarësisht nga frika...

Akuzat e rënda ndaj Berishës, vjen tjetër reagim i Thaçit: Titujt bombastikë…

Prej disa ditësh Kosova është ndezur nga debati për ndryshimin e kufijve, apo në term më të zbutur “korrigjim i kufijve”. Është Presidenti, Hashim...

“Toyota-t me 3.4 mln euro”/Krimet e Rënda nisin tri letërporosi

Prokuroria e Krimeve të Rënda po kërkon informacion nga vendet e huaja për të arrestuarit që lidhen drejtpërdrejt me çështjen e gjetjes së 3.4...

Video/Mamaja i thyen këmbën të birit, pamjet janë të rënda

Ky është  momenti rrëqethës ku një nënë për të argëtuar fëmijën e saj ka hipur bashkë ,me të në një rrëshqitëse. E ndërsa ajo...

Të fundit

“22 vite burg për politikanin që zgjidhet me vota të vjedhura”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar propozimin e PD-së për dënimin me burg për atë që zgjidhet me vota të vjedhura. Me anë...

Euro prek nivelin më të ulët që nga gushti 2019

Euro e nisi javën me rënie të mëtejshme ndaj lekut. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane u këmbye me...

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...