E mërkurë, 27 Maj, 2020
16 C
Tirana

Etiketa

publikut

Video/Prej kohësh larg vëmendjes së publikut, Era Istrefi tregon arsyen e mungesës

Shumica prej nesh e kanë vënë re mungesën e Era Istrefit në rrjetet sociale. Ylli botëror duket se ka marrë pushimet dhe po e...

UFC/Nunes “masakron” miken e saj para publikut brazilian (Video)

Amanda Nunes ka mbrojtur për herë të tretë titullin kampion bote në peshën “bantamweight” (pesha gjel), pas fitores me “KO teknik” në raundin e...

Marc Marquez “mbret” para publikut të tij, merr kryesimin në Jerez

Çmimi i Madh i Spanjës një Moto GP është fituar nga Marc Marquez, i cili me Hondën ka pasur fat pak nga fundi dhe...

Fushatat e dezinformimit dhe mosbesimi i publikut

Nga Andrés Ortega, “The Globalist”/Vjedhja e informacionit të fushatës elektorale të demokratëve në SHBA nga hakerat rusë, përbën një çështje të sigurisë kibernetike. Ne...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT