E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

policit

Denoncimi i policit/ “Pronar i arave të kanabisit në Tepelenë është Tërmet Peçi”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e policit dixhital i cili denoncon se parcelat e kanabisit në Tepelenë i përkasin Tërmet Peçit. Po sipas tij,...

“Mori përgjigjen e merituar”, Berisha reagon pas dhunës ndaj policit të infiltruar në protestë

Protesta e opozitës u shoqërua me disa incidente, jo vetëm mes protestuesve dhe policisë, por edhe mes turmës. Një grup protestuesish kanë ushtruar dhunë...

PD zbulon identitetin e policit që goditi djalin e ish-deputetit të Fierit (Video)

Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa ka denoncuar efektivin e policisë, i cili sipas saj ishte i veshur civil dhe dhunoi Bruno Baçin. PD ka...

Videoskandali i policit/ Mësuesit dhe nxënësit mohojnë që dikush të jetë ngacmuar

Në shkollën e bashkuar në Gruemirë, ku studiojnë 16 gjimnaziste, asnjë prej tyre nuk është larguar nga mësimi. Mësues dhe nxënës mohuan që ndaj...

I ofroi lekë policit të rrugores, shoferi e pëson keq

Policia Rrugore ka goditur  një tjetër rast të mitëdhënies. Arrestohet në flagrancë 47-vjeçari i cili i ofroi rryshfet punonjësit të policisë rrugore me qëllim mosdhënien...

Policit i vihen prangat, falsifikonte dokumentet për pasaportë

Një punonjës policie është ndaluar për falsifikim. Ai falsifikonte dokumentet dhe procedurat e pajisjes me pasaporta biometrike. Ai ka shtuar në listë një person...

Policit i vunë pistoletën në kokë, Taulant Balla me ironi: Hiqe armën se është djalë i mirë

Nënkomisari Emiljano Nuhu ka treguar sot se, kreu i grupit parlamentar të PS-së deputeti Taulant Balla ka ardhur dhe e ka liruar nga Komisariati...

Policit të Fushë Krujës i vënë prangat, tentoi të fusë celular në burg

Në burgun e Fushë Krujës i janë vënë prangat një gardiani sepse tentoi të fus në ambientet e burgut një aparat telefonik. Sipas informacioneve të...

I jep 150 euro policit, pranga 35-vjeçarit me mallra kontrabandë

Policia arreston në flagrancë një 35-vjeçar, i cili tentoi të korruptonte me 150 Euro Oficerët e Krimit Ekonomik-Financiar me qëllim mosprocedimin e tij, pasi...

Deklarata e fortë e policit: Tahiri udhëtoi drejt Italisë me Moisi Habilajn

Në dokumentin që Prokuroria e Krimeve të Rënda i paraqiti Gjykatës si prova të rëndësishme që duhet të mbanin Saimir Tahirin në masën e...

Të fundit

Krujë/ 700 të helmuar në Krujë, fekale dhe urinë bagëtish në ujin e pijshëm

Ka shkuar në mbi 700 numri i qytetarëve të helmuar në Krujë, të cilët kanë kërkuar ndihmë mjekësore. Situata vijon të mbetet kritike, ndërsa...

Debate në Kuvend/Rushaj: Të diskutojmë për Krujën, Balla: Jo debate kafenesh

Helmimi i qytetarëve në Krujë është kthyer në një "mollë sherri" mes kreut të grupit parlamentar të PD-së, Alfred Rushaj dhe kreut të grupit...

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....