E premte, 15 Janar, 2021
7 C
Tirana

“Shpresa vdes e parafundit, i fundit vdes ti! 76 si 46!”, Stresi i bën urimin e veçantë Berishës për ditëlindje

Stresi asnjëherë nuk e ka fshehur simpatinë e tij ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha. Mbështetjen për liderin historik të PD-së, Stresi e ka dëshmuar me anë të një fotoje realizuar në vitin 1997, kur Sali Berisha po mbante fushatë para qytetarëve.

Sot Berisha ka ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë Stresi i ka shprehur urimet.

Reperi i njohur e ka uruar publikisht Berishën. Me një foto të tij të shpërndarë në Instagram, Stresi shkruan:

Shpresa vdes e parafundit, i fundit vdes ti! Qofsh i lumtur gjithmonë, u bëfsh 1000 vjeç! 76 si 46!

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

CDU-ja gjermane: Vazhdimësi apo drejt së ardhmes së panjohur?

CDU, partia në pushtet në Gjermani, po zgjedh në votim virtual kryetarin e ri të partisë. Në postin e kancelarit, kryetari i ri do...

Rama publikon hartat: Ja si e shiti Berisha detin në vitin 2008 (Foto)

Kryeministri Rama, teksa ka folur për çështjen e detit me Greqinë, për herë të parë ka publikuar mbrëmë hartat e viteve 2001, 2008 dhe...

Meta-Denajt: Mos penalizoni Vlorën, zhbllokoni fondet e investimeve në rrugë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i është përgjigjur shkresës dërguar në adresë të tij nga ministrja e Financave Anila Denaj, lidhur me për Projektin...

”Vajza u fut me forcë në makinë”/ Telefonata e qytetarit alarmon policinë

Një vajzë dyshohet se është marrë peng ditën e sotme në zonën e Insitutit në Kamzë. Mësohet se një qytetar ka telefonuar policinë dhe ka...

Kim takon kreun e KQZ-së: Më 25 prill, zgjedhje të lira dhe të ndershme

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim ka zhvilluar një takim me kreun e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi. Kim siguroi mbështetje për...