E mërkurë, 27 Maj, 2020
11 C
Tirana

Etiketa

perlotet

Romeo Veshaj përlotet në mes të emisionit

Aktori i humorit i cili është edhe moderator, Romeo Veshaj, ka qenë i ftuar në emisionin “ThumbOn” në TV Ora, ku ka folur për...

“Me Xhevdetin ishim miq”/ Përlotet Viktor Zhusti: O Zot, është e paimagjinueshme

Aktori Viktor Zhusti ka marrë vesh lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të aktorit të madh, Xhevdet Ferri, në një lidhje live nga...

“U gjetën poshtë tavolinës së bukës”, gazetari përlotet live gjatë raportimit

“Tirana Today” ka vendosur që të risjellë lajmet më të lexuara të vitit 2019 dhe një herë në vëmendjen e lexuesve. Ka shkuar në 22...

51 shqiptarë humbën jetën nën rrënoja, deputetja përlotet në Kuvend

Deputetja e opozitës parlamentare, Edlira Hyseni është përlotur ditën e sotme nga foltorja e Kuvendit, teksa fliste për pasojat tragjike që la tërmeti i...

50 të vdekur, Rama përlotet teksa lexon emrat (VIDEO)

Tashmë janë mbyllur operacionet e kërkim shpëtimit, duke çuar në 50 numrin e të vdekurve nga tërmeti i 26 nëntorit. Vetë kryeministri Edi Rama...

“Nuk kishte lekë për të varrosur familjarin”, Hajdari përlotet në emision

Tërmeti i cili preku Shqipërinë mëngjesin e 26 nëntorit ka sjellë dëme të rënda. Jetë të humbura, qindra të lënduar, shtëpi të rrënuara, fëmijë...

VIDEO/ Luana përlotet gjatë emisionit, flet për periudhën e vështirë në jetë

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, është përlotur gjatë emisionit të saj “Shiko Kush Luan”. Si kurrë më parë, moderatorja është ulur në karrigen e të...

U pyet për miken e djalit, Rama përlotet dhe largohet nga intervista

Kryeministri Edi Rama ka folur nga Durrësi në lidhje me viktimën e tërmetit për të cilën fliste djali i tij i madh, Gregori. Në një...

Sali Berisha përlotet tek memoriali i Azem Hajdarit (VIDEO)

Sot përkujtohet 21 vjetori i vrasjes së Heroit të Demokracisë, Azem Hajdari. Pranë memorialit u mblodhën dhjetëra familjarë, politikanë, deputetë e njerëz të afërm të...

Greta Koçi përlotet live në emision, çfarë e preku këngëtaren

Këngëtarja Greta Koçi ka folur për jetën e saj, teksa ishte e ftuar sot në emisionin “E Diell”. Ajo është kthyer pas në kohët e...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT