E martë, 23 Shkurt, 2021
2 C
Tirana

Po raportonte fillimin e shkollës, gazetarja përlotet kur përcjell të birin në klasë të parë

Dita e sotme shënoi ditën e parë të vitit të ri shkollor, ku mijëra nxënës i janë kthyer klasave pas pezullimit të vitit të kaluar shkollor nga pandemia.

Ndërkohë të shumta kanë qenë edhe emocionet e prindërve, disa prej të cilëve kanë përcjellë për herë të parë fëmijët e tyre në shkollë.

I tillë ka qenë edhe rasti i gazetares së Top Channel, Bruna Kërçyku, e cila po raportonte live nga Elbasani fillimin e vitit shkollor në shkollën “Bardhyl Popa”.

Përveç raportimit në terren, Brunës iu desh të përcillte edhe të birin në klasën e parë. Një moment emocionues për gazetaren e cila u përlot kur i biri i saj Reisi iu afrua për ta përshëndetur.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Mediu i jep fund dyshimeve: Marëveshja me Bashën do bëhet

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se negociatat me Kryedemokratin Lulzim Basha po vazhdojnë dhe sipas tij mes tyre do të ketë...

Si vdekja e një vëllai nxiti një revolucion

Në një qytet provincial të përgjumur, lindi një djalë me emrin Vladimir Uljanov. Kur të rritej ai do të luante një rol të madh...

Itali/ Kapet me 300 mijë euro drogë biznesmeni shqiptar (Emri)

Një shqiptar i identifikuar si Dorian Resili, ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi ky i fundit ëstë kapur me drogë, e cila...

Shëndetësia/ Hajdari: Mjekët paradite punojnë në publik, pasdite në privat

Arrestimi i gjyqtares Enkelejda Hoxha bëri shumë bujë në opinionin publik, pasi ajo kishte liruar nga burgu disa persona të dënuar me burgim të...

Nuk vuani aspak nga i ftohti gjatë dimrit? Ja çfarë e shkakton këtë gjë

Shumica prej nesh,detyrohemi të përjetojmë një periudhë me mot të ftohtë për të paktën një pjesë të vitit. Dhe një studim i ri ka...