E enjte, 2 Korrik, 2020
33 C
Tirana

Etiketa

pamjet

Tërmeti 7.5 ballë në Meksikë, dalin pamjet e para

Publikohen pamjet e para nga tërmeti i fuqishëm që goditi Meksikën ditën e sotme. Në video shikohen qartë momentet e tmerrit që kanë kaluar banorët,...

Atentati ndaj prokurorit/ Publikohen pamjet që zbuluan autorët

Është publikuar sot videoja e atentatit së Prokurorit Arjan Ndoji, të cilën e paralajmëroi dje në Kuvend deputeti, Halit Valteri. Videoja është siguruar nga babai...

I biri humbi jetën në atentatin ndaj prokurorit/ Genc Maloku tregon si i siguroi pamjet

Babai i Andi Malokut, shoferit që mbeti i vrarë në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji, i bën thirrje SPAK që të hetojë dhe t’i...

Publikoi videon nga atentati i prokurorit Ndoji/ Valteri thirret sot në SPAK

SPAK ka thirrur sot deputetin e opozitës Halit Valteri, pas pamjeve që ky i fundit tregoi ditën e djeshme në Kuvend, lidhur me atentatin...

Erdogan reagon pas pamjeve, ku rojet greke qëllojnë me armë emigrantët në det

Një video në të cilën shfaqet rojet bregdetare greke qëllojnë me armë të kalibrit të madh ndaj një gomone me emigrantë po bën xhiron...

Gazetarja paralajmëron: Ja çfarë ndodh nëse gjendet trupi i Jan Prengës

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar detaje të reja në lidhje me rrëmbimin dhe ekzekutimin e shtetasit Jan Prenga. E ftuar në rubrikën “Opinion” në News24,...

VIDEO/ Pamjet 3D të rrëmbimit të Jan Prengës në Kamëz

Rrëmbimi dhe ekzekutimi i shtetasit Jan Prenga ka qenë kryefjala e bisedave për ditë me radhë. Ai u mor peng në ditët e para të...

Irani arreston autorin që filmoi rrëzimin e avionit ukrainas

Mediat e huaja bëjnë me dije se Irani ka arrestuar personin që ka filmuar rrëzimin e avionit ukrainas nga raketat. I arrestuari besohet se do...

Veliaj publikon pamjet: Si do duket Unaza e Re

Aksioni i IKMT për shembjen e 33 banesave në zonën e Astirit u shoqërua me përplasje mes banorëve dhe forcave të rendit. Ndërkohë Kryebashkiaku Erion...

Vrau policët brenda komisariatit, dalin pamjet nga ‘arratisja’ e hajdutit

Bëhen publike pamjet e kamerave të sigurisë ku 1 prej hajdutëve të arrestuar vrau 2 policë, brenda komisariatit të Triestes. Ishin autoritetet italiane, ato të...

Të fundit

“Policia mban të fshehtë ngjarjen në Elbasan”, Berisha: Ja çfarë po ndodh me bandat

Nuk janë të paktat rastet, ku Berisha raporton se policia fsheh ngjarje kriminale. Qytetari digjital e njofton ish-kryeministrin Berisha, se bandat në Elbasan ushtrojnë terror...

749 të arrestuar, finalizohet operacioni i madh në Britani

Agjencia Kombëtare e Krimit (NCA) në Britani bëri me dije se një sistem i fshehtë komunikimi i përdorur nga kriminelët për të tregtuar drogë...

Të shtëna në ajër pas një konflikti të çastit, policia në kërkim të autorit

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pasditen e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 13, teksa pranë një...

Gjysmëfinalja e Kupës së Shqipërisë, formacionet zyrtare të Bylis-Tirana

Sot në orën 17:45, starton gjysmëfinalja e parë e Kupës së Shqipërisë mes Bylisit dhe Tiranës, që do të luhet në Ballsh. Dy trajnerët, Dovedan...

SPAK kërkon sekuestrimin e pasurisë së Emiljano Shullazit

Prokuroria e Posaçme e SPAK i ka dërguar gjykatës dosjen ku kërkon sekuestron e disa prej pasurive të Emiljano Shullazit. Konkretisht disa nga pasuritë që...