E enjte, 1 Tetor, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

Olsi Bylyku

“O plehrë”, aktori i humorit zbulon çfarë bën partnerja e tij kur është me nerva

Aktori i humorit Olsi Bylyku e ka pranuar prej kohësh se është i marrosur pas partneres së tij, e duket se gjërat janë me...

“Punoja 12 orë tek çadrat”, aktori i humorit rrëfen vështirësitë para famës

Para se të merrte famë si aktor dhe të grumbullonte të ardhurat, aktorit Olsi Bylyku i është dashur që të bëjë shumë punë të...

“Olsi Bylyku rikthehet në Portokalli?”, ja si përgjigjet aktori i humorit

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Rreze dielli”, ku ka folur edhe për eksperiencën...

“Edhe pse ziheshim…”/ Erion Isai rrëfen çfarë ka ndodhur me Bes Kallakun dhe Olsi Bylykun

Në një rrëfim ndryshe në “Rreze Dielli”, kryetari i Bashkisë së Kolonjës, Erion Isai, ka folur ‘pa doreza’ në lidhje me raportin me ish-kolegët...

“Kam punuar me skelat, por edhe kamerier”, Olsi Bylyku rrëfen jetën para se të bëhej i famshëm

Olsi Bylyku ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin "Treshat", ku gjatë intervistës foli për karrierën e jetën personale. I pyetur nga moderatorja...

Olsi Bylyku, në një tjetër program humori. Ja ku do ta shohim

Pak javë më parë u bë me dije se Marina Vjollca do të rikthehet në TV Klan. Së fundmi, burime për “News31.al” kanë zbuluar...

Aktori i humorit tregon versionin e tij për ngjarjen me turistët spanjollë (video)

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, me anë të një videoje ka treguar versionin e tij lidhur me rastin e Mihal Kokëdhimës, i...

Video/Olsi Bylyku ngelet me te brendshme në mes të rrugës

Olsi Bylyku ka shkaktuar shumë të qeshura tek fansat e tij, teksa ka publikuar një video ku shihet duke hequr pantallonat në mes të...

Aktori shqiptar përdor Photoshop për t’u dukur më i gjatë/ Ndjekësit e ‘bombardojnë’ me komente

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku ditën e djeshme ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram ku duket shumë ndryshe...

Olsi Bylyku hidhet në pishinë për të shpëtuar vajzën e Ardit Gjebreas, ja ç’ndodhi më pas

Këngëtari dhe moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka postuar në rrjetin e tij “Instagram” një video në të cilën shfaqet vajza e tij, Ana...

Të fundit

Tajvan, prodhohet roboti që kryen 2 mijë teste virusi në ditë

Një kompani bioteknologjike në Tajvan ka prodhuar një robot, që ka aftësinë të kryejë brenda një dite më shumë se 2 mijë teste të...

Agron Duka: Rama nuk do t’ia dijë për rregulla loje

Kreu i PAA Agron Duka tha sot në emisionin Arena se kryeministri Rama si politikan nuk do t’ia dijë për rregulla loje, kur ka interes...

Britani e Madhe, doktorët me kostum fluturues për emergjencat shëndetësore

Skuadrat e urgjencave shëndetësore dhe inxhinierët në Britaninë e Madhe thanë të martën se kishin testuar me sukses kostumin e parë fluturues në botë...

Tremujori i dytë, ekonomia në Shqipëri bie me 10%

Në Shqipëri, Prodhimi i Brendshëm Bruto shënoi një rënie të fortë, duke u tkurrur me 10.29 përqind në tremujorin e dytë të vitit, si...

Nuk ndalet Inter, 9 gola në 2 ndeshje

Inter ka shpartualluar në ndeshjen e dytë Beneventon dhe ka fituar 2-5 në transfertë ndaj Beneventos dhe bashkë me sfidën ndaj Fiorentinës ka shënuar...