E shtunë, 31 Korrik, 2021
35.5 C
Tirana

“O plehrë”, aktori i humorit zbulon çfarë bën partnerja e tij kur është me nerva

Aktori i humorit Olsi Bylyku e ka pranuar prej kohësh se është i marrosur pas partneres së tij, e duket se gjërat janë me të vërtetë serioze. Ai në një intervistë në “Glamour Zone” në RTV Ora, ka imituar  partneren e tij, kur ajo është e nevrikosur.

Fillimisht aktori e nisi me momentet e tyre të lumtura, ku sipas tij, ajo sillej si beb. E më tej ajo ndryshonte terësisht.

Olsi Bylyku: O plehrë, o plehrë! Kështu është e dashura ime me nerva. I them: Po ku e gjen gjithë atë zë!

Moderatorja: I ndodh të gjitha femrave kjo.

Olsi Bylyku: Femrat kur acarohen, sikur ta jep te një pjesë fitili që e ke brenda, dhe ta jep deri kur shpërthen.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Një i vd*kur dhe tre të plagosur për ullinjtë, arrestohet autori i tretë

Falë ndërmjetësimit të policisë, është vetëdorëzuar në polici personi që vrau kushëririn e plagosi anëtarët e tjerë të familjes për pronat dy ditë më...

Nxehet situata mes socialistëve/Koçi-Lames: Dikush duhet çuar në SPAK

Pak më herët, drejtori i përgjithshëm i Kadastrës, Artan Lame reagoi pas akuzave të deputetit të zgjedhur të Partisë Socialiste, Petro Koçi, se duart...

Izmir Smajlaj nuk kualifikohet për në finale

Izmir Smajlaj nuk u kualifikua dot për në finale në kërcim së gjati. Një tjetër sportist shqiptar largohet nga Olimpiada e Tokios, teksa është...

Përfundon aventura e Erkand Qerimaj, i 9-ti në renditjen e përgjithshme

Erkand Qerimaj ka dalë i 9-ti në renditjen e përgjithshme të peshëngritjes në Lojërat Olimpike “TOKIO 2020”. Peshëngritësi shqiptar garoi në kategorinë deri në...

Shqipëria nuk ka as të majtë e as të djathtë!

Nga: Enio Civici Zgjedhjet përfunduan. Qeveria është surprizë. Opozita u konsolidua në pozicionin e saj. Pandemia vazhdon, vaksinimi po ashtu. SPAK-u fatmirësisht po dëgjohet. Temperaturat...