E martë, 28 Shtator, 2021
17.5 C
Tirana

Olsi Bylyku, në një tjetër program humori. Ja ku do ta shohim

Pak javë më parë u bë me dije se Marina Vjollca do të rikthehet në TV Klan. Së fundmi, burime për “News31.al” kanë zbuluar detaje të reja mbi programin që ajo do të drejtojë.

Olsi Bylyku do t’i bashkohet kastit të aktorëve të “Duplex”. Bëhet fjalë për një program me një frymë të re, ku fokusi do të jetë argëtimi nëpërmjet humorit dhe muzikës.

Programi do të jetë nën drejtimin e Marinës, dhe do të transmetohet në të njëjtin orar që është transmetuar “Duplex”, çdo të shtunë në orën 20:00. Ende nuk është konfirmuar pjesëmarrja e Bes Kallakut në këtë program.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...