Stil

Olsi Bylyku, në një tjetër program humori. Ja ku do ta shohim

               Publikuar në : 14:59 - 22/08/19 M. S

Pak javë më parë u bë me dije se Marina Vjollca do të rikthehet në TV Klan. Së fundmi, burime për “News31.al” kanë zbuluar detaje të reja mbi programin që ajo do të drejtojë.

Olsi Bylyku do t’i bashkohet kastit të aktorëve të “Duplex”. Bëhet fjalë për një program me një frymë të re, ku fokusi do të jetë argëtimi nëpërmjet humorit dhe muzikës.

Programi do të jetë nën drejtimin e Marinës, dhe do të transmetohet në të njëjtin orar që është transmetuar “Duplex”, çdo të shtunë në orën 20:00. Ende nuk është konfirmuar pjesëmarrja e Bes Kallakut në këtë program.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT