E enjte, 22 Tetor, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

Noizy

U fol se ishin miq, Noizy mesazh për Hekuran Billën në videoklipin e fundit

Një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën dy javë më parë, teksa Hekuran Billa mbeti i vrarë si pasojë e një atentati mafioz, që iu...

“Noizy e ndihmoi të dilte nga burgu”, gazetarja nxjerr detaje nga varrimi i Hekuran Billës

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar disa detaje të reja, lidhur me atentatin ndaj Hekuran Billës. Lala ka treguar në emisionin “Opinion”, se e kishte...

“Largohu se je refugjat”, Noizy flet për jetesën në Angli

Noizy ka qenë i ftuar në emisionin "Në Kurthin e Piter Pan", ku rrëfeu se jeta e tij nuk ka qenë aspak e lehtë....

I tha ‘dhëmbë kalbur’, Dasara flet për sherrin e bujshëm me Noizyn

Gazetarja Dasara Karaiskaj ka folur për sherrin e bujshëm me reperin Noizy. Në një postim në Instagram, Noizy e quajti gazetaren Dasara Karaiskaj “dhëmbë...

Noizy lë pas artistët e tjerë shqiptarë, i pari që arrin këtë sukses

Noizy është një ndër reperët më të suksesshëm shqiptarë. Ai ka kanalin e tij zyrtar në YouTube dhe pikërisht aty ka arritur suksesin e madh. Ai...

Si rrallëherë, Noizy shfaqet duke qarë në skenë

Reperi Noizy së fundmi ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto ku shfaqet duke qarë në skenë. Ai e ka pranuar edhe vetë në...

“Me hile, i lëndove zemrën një artisti” Noizy ka një mesazh për Ardit Gjebrean

Reperi Noizy ka reaguar së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram lidhur me festivalin “Kënga Magjike 2019”. Ai shprehet se fitoren e meritonte...

Noizy merr Certifikatë Mirënjohje/ Tregon “tmerrin” që përjetoi ditën e tërmetit

Noizy ka qenë ndër reperët që ka shprehur solidaritetin për të prekurit nga tërmeti, duke iu ardhur në ndihmë. Reperi gjithashtu ka dhënë ndihmë të...

Plagoset Noizy? Fotoja që po shqetëson fansat

Rigels Rajku apo siç njihet nga të gjithë me emrin e artit Noizy, është një nga reperët më të famshëm i cili ka sjellë...

‘Vajzë apo djalë?’ Noizy jep lajmin e ëmbël

Noizy është baba i një vajze që quhet Leandra, e cila jeton në Londër me nënën e saj. Reperi i njohur shqiptar ka dhënë...

Të fundit

Talebanizmi kërkon një përgjigje shtetërore

Nga: Mero Baze Ambasadori i Kosovës në Francë, Qëndrim Gashi po përballet me një fushatë lincuese nga përfaqësues zyrtarë të klerit myslyman në Kosovë dhe...

“Një projekt i shumë ëndërruar”, Rama publikon pamjet nga aeroporti i Kukësit

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale, pamjet nga aeroporti i Kukësit. Ai e ka nisur ditën me publikimin e pamjeve nga...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, mjeti del nga rruga

Një aksident me pasojë plagosjen e një gruaje ka ndodhur herët në mëngjes, në autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë tip ‘Golf’ ka humbur kontrollin, dhe...

Nuk i braktis kurrë fati, njihuni me të përkëdhelurit e horoskopit për sot

Dashi Nëse keni vuajtur nga një sëmundje, thjesht të qenët pozitivë dhe të lumtur do të jetë mënyra më e mirë për të gjitha problemet...

Tërmeti i fuqishëm ‘shkund’ Greqinë, sa ishte magnituda

Greqia është tronditur nga një tërmet i fuqishëm. Tërmeti me magnitudë 5.2 i shkallës Rihter ka goditur Greqinë mbrëmjen e djeshme, në orën 23:00....