E diel, 9 Maj, 2021
26 C
Tirana

Etiketa

news 24

Artur Zheji: Çeku i zi erdhi nga Uashingtoni, 20 ditë para zgjedhjeve

Humbja e gjyqit të qeverisë shqiptare me sipërmarrësin italian, Francesco Becchetti, në Gjykatën e Arbitrazhit, është bërë temë diskutimi në emisionin më të ri...

Fjodora Fjora ikën nga “News 24”, ja se çfarë do ndodhë me të

Moderatorja Fjodora Fjora nuk do të jetë më në “News 24” me programin e saj “Chic”. Këtë detaj e ka zbuluar vetë ajo në...

Sokol Balla zbulon arsyen e vonesës së shfaqjes së tij në ekran

Së fundmi u aludua se gazetari Sokol Balla kishte shkëputur bashkëpunimin me televizionin ‘News 24”, kjo për shkak të shfaqjes me vonesë të emisionit...

Anila Çela merr drejtimin e pasdites në ekranin e News 24

Moderatorja e njohur Anila Çela, shumë shpejt do të jetë pjesë e ekranit ‘News 24’. Ajo ka zbuluar se do të drejtojë një format...

Rudina Xhunga rikthehet me emisionin e ri

Pas ndryshimeve të fundit që kanë prekur ‘News24’, duket se gazetarja e njohur Rudina Xhunga do të vijë me një format të ri. Ajo...

“Vjehrra deshi të më mbyste djalin. Na kanë nxjerrë nga shtëpia” (video)

Marrëdhëniet familjare shpesh herë janë problematike, të shumta janë rastet kur situatat të caktuara i çojnë pjesëtarët e saj drejt dhunës. Kështu është edhe...

Sokol Balla i zuri vendin, Rudina Xhunga flet për lëvizjen e saj

Sokol Balla tashmë është bërë pjesë e News 24, me emisionin e tij "Real Story". Kjo ishte lëvizja e bujshme, pas një viti e...

Balla njofton nisjen e sezonit të ri televiziv në formë të pazakontë

Gazetari e njëkohësisht moderatori i emisionit ''Real Story'', Sokol Balla, ka njoftuar ndjekësit e tij në Instagram, për nisjen e sezonit të ri të...

U largua nga “News24”, vjen oferta e parë publike për Adi Krastën

Pak ditë para nisjes së sezonit të ri, u raportua edhe për largimin e moderatorit Adi Krasta nga televizioni “News24” . Ndërprerja e emisionit...

“Dogji dyshek e shtëpi”, burri nga Shijaku: Ish gruaja më kërcënon

Sot në emisionin "Me Zemër të Hapur” në News 24 tregoi historinë e tij Denis Murataj, burri nga Shijaku që është në konflikt me...

Të fundit

Tiranë / 3 aksidente brenda orës, për fat të mirë pa pasoja të rënda

Tiranë/Informacione paraprake Më datë 09.05.2021, rreth orës 14:10, në rrugën “Gjin Bue Shpata” mjeti me drejtues I. S., ka përplasur biçiklistin shtetasin V. Sh., 65...

Merkel dhe Spahn: Shans për pushimet e verës edhe për të pavaksinuarit

Kancelarja Angela Merkel dhe ministri i Shëndetësisë Jens Spahn janë të një mendimi, se pushimet e verës në Europë së shpejti do të jenë...

Ankimimet në KQZ / PD dhe LSI kërkojnë përsëritje zgjedhjesh. Ja qarqet

Përfaqësues ligjorë të Partisë Demokratike kanë ankimuar në KQZ sot ankesat e tyre lidhur me zgjedhjet e 25 prillit. Dosje voluminoze për një numër...

Portieri / Le Havre e refuzoi vetëm pas një viti, ai luan finalen e Championsit

E tija është një histori e pabesueshme, plot dështime, sakrifica ... arritje Në moshën 14 vjeçare, Le Havre e refuzoi vetëm pas një viti: kështu...

Vdekja e tri familjarëve nga Gjilani, ja çfarë deklarojnë “Manza” dhe QSUT

Drejtori i  Spitalit të Manzës, Dr Anesti Konduri, në një reagim për mediat lidhur me vdekjen e tre anëtarëve të familjes Haliti nga Gjilani...