E enjte, 24 Qershor, 2021
26.5 C
Tirana

Anila Çela merr drejtimin e pasdites në ekranin e News 24

Moderatorja e njohur Anila Çela, shumë shpejt do të jetë pjesë e ekranit ‘News 24’. Ajo ka zbuluar se do të drejtojë një format pasditeje. “Anila Çela kalon në News24, programi i pasdites që do të gozhdojë shqiptarët para ekranit”, shkruan ‘Panorama Plus’, duke bërë të dukshëm këtë ndryshim në ekranet shqiptare.

Anila ka qenë më parë nën drejtimin e programit të pasdites në ekranin e ‘Vizion Plus’, moment ky që e kthehu moderatoren ndër figurat më të dashura të ekraneve në fashën e orarit të pasdites.

Puna e saj në televizion ka nisur në “Koha Tv” në 2005-ën dhe në vitet 2007-2019 punoi në “Vizion Plus”. Në gjithë këto vite eksperiencë, ka drejtuar emisione të përditshme të formateve të ndryshme.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Qytetet më të shtrenjta në botë për të huajt; Tirana në vendin e 152

Kryeqyteti i Turkmenistanit në Azinë Qendrore është cilësuar si qyteti më i shtrenjtë në botë për punëtorët e huaj. Ashgabat, një qytet me rreth një...

”Grupi i Ferrit”/ Kualifikohen Franca, Gjermania dhe Portugalia

Përfundojnë dy ndeshjet e grupit F. Hungaria ka befasuar Gjermaninënë “Allianz Arena”, teksa i ka mbyllur këto 90 minuta në barazim 2-2. Hungarezët zhbllokuan...

Euro 2020/ Plotësohet rebusi i 1/8-ave, ja përballjet me eleminim direkt

KALENDARI I 1/8-AVE E Shtunë 26 Qershor Uells vs Danimarkë (18:00, Amsterdam) Itali vs Austri (21:00, Londër) E Diel 27 Qershor Holandë vs Rep. çeke (18:00, Budapest) Belgjikë...

Izraeli paralajmëron masa për shkak të variantit Delta

Izraeli njoftoi të mërkurën (23 qershor) se do të shtyjë lehtësimin e hyrjes së turistëve individualë për shkak të shqetësimeve për përhapjen e variantit...

Blinken: SHBA nuk ka partner e mik më të mirë se Gjermaninë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken falenderoi të mërkurën Kancelaren e Gjermanisë, Angela Merkel për “udhëheqjen e jashtëzakonshme” duke thënë se “SHBA nuk kanë...