E enjte, 28 Janar, 2021
7 C
Tirana

Etiketa

Nedim Bajrami

Video/ Mesfushori shqiptar në “top formë”, i shënon dy supergola Napolit

Talenti me origjinë shqiptare, Nedim Bajrami i cili aktivizohet në rradhët e skuadrës së Empolit, ka treguar një paraqitje mbresëlënëse ditën e sotme ndaj...

Futbollisti shqiptar shtang Napolin me supergolin e tij (Video)

Talenti me origjinë shqiptare, Nedim Bajrami i cili aktivizohet në rradhët e skuadrës së Empolit ka realizuar një supergol ndaj Napolit në fazën e...

Të fundit

Video/ Triumf me “poker”, Berisha nuk i ndal dot sulmet e Juventusit

Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, teksa ka mposhtur 4-0, Spalin, ku luan portieri i Kombëtares, Etrit Berisha. Bardhezinjtë e nisën me...

Sondazhi: 53% e vlerësojnë pozitivisht menaxhimin e pandemisë nga qeveria

Sondazhi i ''Report Tv'' dhe institutit italian Piepoli, ka vlerësuar vullnetin e shqiptarëve ndaj qeverisjes së kryeministrit Edi Rama. Të pyetur për menaxhimin e situatës...

Brataj: Vaksina anti-co*id na mbron 28 ditë pasi e kemi marrë

Drejtuesi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me efektet e vaksinës anti-COVID në vendin tonë. Teksa iu referua rastit...

Balla: Koalicioni me Metën, domosdoshmëri për të rrëzuar Berishën

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla tha se vrasjet e 21 janarit janë kryer në gjakftohtësi dhe nga dy persona, një prej...

Balla tregon planin B të Berishës për 21 janarin

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, komentoi protestën e 21 janarit të vitit 2011, ku humbën jetën 4 protestues. I ftuar në Real...