E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

ndryshme

Sulmi ndaj policisë në Elbasan, dy efektivë japin versione të ndryshme

Dy vjet pas ngjarjes së ndodhur në Elbasan, ku u godit një makinë policie gjatë një operacioni, gjykata dëgjoi më se fundmi disa prej...

Rudina braktisi opozitën, Kiri shfaqet krah Bashës: Kemi zgjedhur mënyra të ndryshme por…

Rudina Hajdari doli kundër Partisë Demokratike, duke mos e djegur mandatin si ç’bëri opozita. Ajo nuk iu bashkua Lulzim Bashës në rrugën për të...

Detyrimi për vende të ndryshme që i bëri vëllezërit kundërshtarë

Jeta i ka detyruar familjet që të ndahen duke jetuar në shtete të ndryshme, për arsye të ndryshme. Disa kërkonin një jetë më të...

Lebron James me dy këpucë të ndryshme në parket, ja mesazhi që përcjell

Cleveland Cavaliers tashmë nuk përmbahen më në rrugën drejt kreut të klasifikimit të Konferencës së Lindjes në NBA. Skuadra nga Ohajo mundi Washington Wizards...

Koret raciste ndaj shqiptarëve, FIFA dhe UEFA qëndrime të ndryshme

Partizani i Beogradit-Skënderbeu ishte ndeshja që shfaqte rrezikshmërinë më të madhe, pas konfliktit etnik të ndodhur mes Kosovës dhe Serbisë pas viteve 90. Kishte...

Të fundit

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....

“35 mijë euro kush vr*t Albin Kurtin”, policia rrethon banesën e kryeministrit

Forca të shtuara të policisë kanë qëndruar pranë shtëpisë së kryeministrit Albin Kurti, pas informacioneve për kërcënim. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye,...

U përurua në maj, Spitali Memorial i Fierit ka mungesë ilaçesh

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hapi dyert për qytetarët në muajin maj të vitit 2021. Tashmë jemi në muajin tetor, dhe një qytetar nga...