E premte, 22 Tetor, 2021
14.5 C
Tirana

Etiketa

ndarje

U kapën duke u puthur, asistentja lë burrin për të jetuar me ish-ministrin

Ish-ministri i Shëndetësisë në Angli Matt Hancock dha dorëheqjen nga posti i tij, pas publikimit të disa pamjeve, ku ai shfaqej në ambientet e...

Biden shpall planin ndërkombëtar të ndarjes së vaksinave, përfiton edhe Kosova

Shtetet e Bashkuara do të dhurojnë 75 % të dozave të vaksinave, të papërdorura kundër koronavirusit. Sipas njoftimit të Shtëpisë e Bardhë këto dhurime do...

Melinda e mendoi divorcin 2 vite më parë, detaje për ndarjen e çiftit Gates

Miliarderi i njohur dhe themeluesi i Microsoft, Bill Gates është ndarë nga bashkëshortja e tij, Melinda disa ditë më parë, duke shokuar mbarë botën. Ende...

Rama: Nuk do doja kurrë që gjërat mes nesh dhe Metës të arrinin në këtë pikë

Kryetiminsitri Edi Rama, ka komentuar marrëdhënien me Presidentin e Republikës Ilir Meta, e shoqëruar gjithmonë me ulje-ngritje. Nga Skrapari, ku zhvilloi një bashkëbisedim me strukturat...

Rusia dhe kostot e ndarjeve mbi politikën e jashtme të BE-së

Nga: Pavel Havlicek “German Marshall Fund” Vizita e fundit e Përfaqësuesit të Lartë të BE-së për Punët e Jashtme dhe Sigurinë, Josep Borrell, në Moskë...

“Po kaloja në depresion”, Zhaku flet për divorcin pas 7 vitesh martesë (VIDEO)

Aktorja Inida Kreuz, e njohur ndryshe me emrin e artit si Zhaku, ka rrëfyer si rrallë herë si erdhi ndarja pas 7 vitesh martesë...

“Kur ka pasur tradhti…”, Vin Veli flet për ndarjen me Bora Zemanin

Vin Veli prej kohësh ka dëshmuar se ka marrëdhënie mjaft të mira me ish-partneren e tij Bora Zemani, me të cilën ka edhe një...

“Këtë këngën ma përktheu e dashura e ish-bashkëshortit”, moderatorja shqiptare surprizon sërish

Moderatorja Dajana Shabani, pak kohë pas ndarjes së bujshme me bashkëshortin, prezantoi partnerin e saj të ri, një boksier i njohur. Në kohën kur vëmendja...

Angelina Jolie tregon arsyen e ndarjes nga Brad Pitt

Angelina Jolie së fundmi ka treguar arsyen e ndarjes nga Brad Pitt. Ajo rrëfeu se u nda për të mirën e gjashtë fëmijëve të tyre. Si...

Belen Rodriguez rrëfen: “Stefano më la një mesazh”

Belen Rodriguez ende vuan nga mënyra sesi u nda nga Stefano De Martino para disa vitesh. Edhe pse ka kaluar një kohë e gjatë që...

Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...