E diel, 16 Maj, 2021
22 C
Tirana

Etiketa

mirela milori

Histori e veçantë/23-vjeçarja: Kisha lidhje hyjnore me bashkëshortin e hallës

Ariela Dema 23 vjeçe, nga Tirana është bërë pjesë e emisionit “Historia ime” në Tv Klan, për të rrëfyer historinë e saj të veçante...

Histori shqiptare/“S’më lë mami të qëndroj me ty”, burri lë gruan me një fëmijë

Një grua nga Shkodra vjen në studion e “Historia ime” në Tv Klan, t’i kërkojë bashkëshortit publikisht divorcin. Ai e ka braktisur gruan 10...

“Veshkat i ka jashtë funksionit”, babai rrëfen historinë e trishtë të djalit

Rasti qe vjen sot ne studion e “Historia ime” në Tv Klan, flet për një dashuri të madhe, ajo e prindërve për fëmijën. Bektash Qemali...

VIDEO/Nëna ndan djalin: Partnerja ishte parukiere, lindën keqkuptimet

Në studion e emisionin “Historia ime” Tv Klan.al ka ardhur një djalë 34 vjeç ka Lushnja i cili tregoi për jetën e tij private. Ai...

“Kunata është ndarë e martuar shumë herë, ndërhyn në jetën time dhe të burrit”

Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, ka qenë Gentjani dhe Esmerilda të cilët kanë një problem shumë madhor. Ata jetojnë me prindërit dhe...

Gjyshi s’e dërgonte në spital nipin e sëmurë, s’i blinte ilaçe por i jepte kos

Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, ka qenë Antigona Hoxha, 33 vjeç, nga Burreli e cila jeton me qira në Durrës. Ishte 25...

Drita: Nëna ishte e paralizuar, e hanin mizat. Kunatën e zuri korrenti (VIDEO)

Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan ka qenë Drita Saliaj nga Mallakastra, e cila jeton në Sarandë prej 12 vitesh. Drita prej 12...

“Këto lekët e emisionit, kur do i marrim?”, Jul Deda vë në siklet moderatoren

Një mbiemër i rëndësishëm, i njohur, publik, artistik apo me pushtet mbart në vetvete shpesh edhe anët e panjohura. Hera herës familje të njohura...

“Ditën e dasmës babai më ndiqte për të më vrarë me sëpatë si tek Ertugruli”

Halil Sinani nga Kukësi me vendbanim në Tiranë ka ardhur në studion e “Historia ime” në Tv Klan, për të rrëfyer historinë e tij....

Vjehrri e pengonte të bënte dush, nusja: Duhet ta pyesja çfarë të vishja

Një grua e cila nuk dëshiron të zbulojë identitetin e saj, ka qenë e ftuar në emisionin “Historia ime”, për të rrëfyer historinë e...

Të fundit

Daily Mail akuzon Dua Lipën për dy standarde gjatë pandemisë: Hipokrizi

Gazeta prestigjoze Daily Mail ka komentuar qëndrimet e këngëtares shqiptare me dy standarde. Ja se ç'shkruan Daily Mail në numrin e djeshëm për këngëtaren...

Tkurrja PD ’17 dhe tkurrja LSI ’21, dy fitore të PS-së

Nga Eduard Zaloshnja Edhe nëse ndodh që rinumërimi/rivlersimi/rivotimi në qarqet Berat e Durrës (ku numërimi i votave u mbyll me foto-finish) prodhon 2 mandate parlamentare...

Kanabis dhe armë në banesë/ Fier: Në pranga babai, në kërkim i biri

Ishin kthyer në furnizues të kanabisit në qytet, vihet në pranga një 60-vjeçar dhe shpallet në kërkim i biri. Policia e Fierit ka bërë...

Milano/ Ish-kryeministri Silvio Berluskoni del nga spitali San Raffaele

Ish-kryeministri u shtrua në spital që nga 11 maji si pasojë e komplikimeve në lidhje me fazën post Covid. Ish-kryeministri, në antitezë me daljen e...

Korçë / Rast i shpërndarjes së heroin*s, sekuestrohen 23 doza, 2 arrestime

Një rast i shpërndarjes së drogërave të forta është ekspozuar dhe goditur nga Policia. 23 doza heroine janë sekuestruar nga Policia e Korçës gjatë...