E enjte, 26 Nëntor, 2020
0 C
Tirana

Etiketa

Melania

Trump është me Covid-19. Çfarë do të ndodhë me fushatën dhe presidencën e tij?

Nga: Dan Haverty “Foreign Policy” Mëngjesin e të premtes, presidenti amerikan Donald Trump njoftoi se ai dhe gruaja e tij, Melania Trump, kishin rezultuar pozitivë...

U infektua me koronavirus, Donald Trump shtrohet me urgjencë në spital

Pak orë pasi u raportua në mediat e huaja se presidenti Donald Trump është infektuar me koronavirus së bashku me bashkëshorten e tij, vjen...

Donald Trump dhe bashkëshortja Melania infektohen me koronavirus, çifti presidencial në karantinë

Presidenti i SHBA-së Donald Trump dhe bashkëshortja Melania kanë rezultuar pozitivë me Covid-19. Lajmin e ka përcjellë vetë presidenti Trump, ku me anë të një...

Gjatë fjalimit, Donald Trump harron që ka një djalë me Melania-n

Nuk janë të pakta rastet kur Presidenti Donald Trump ka bërë gafa gjatë fjalimeve të tij, mirëpo ajo çka ka thënë përgjatë një prej...

Ushtarët francezë marrosen pas Melania Trump, s’ia ndajnë sytë

Zonja e Parë e SHBA Melania Trump së fundmi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa parakalonte në tapetin e kuq bashkë me Presidentin...

“Do të ishte një lider i madh”, ç’thoshte Melania 19 vjet më parë për Donald Trump

ABC News ka risjellë në vëmendje një intervistë me Melania Trump, të vitit 1999. Në këtë intervistë të 19 viteve më parë, ajo ishte...

A po divorcohet çifti presidencial? Melania çudit me përgjigjen

Zonja e Parë e SHBA-ve, Melania Trump, ka hedhur poshtë spekulimet në lidhje me qëndrueshmërinë e martesës së saj. Ajo ka thëne se pretendimet...

Del biseda/Aferat seksuale me prostitutat ruse, Melania i bëri namin Trump

Në librin më të ri me titull "Frikë: Trump në Shtëpinë e Bardhë", i cili ka 448 faqe dhe pritet të dalë në qarkullim...

Foto/Melania si rrallë herë në kah të Trump

Një ditë më parë , me 4 Korrik Shteteve të Bashkuara festuan Ditën e Pavarësisë. Presidenti Donald Trump i shoqëruar nga Zonja e Parë...

Fëmijët e emigrantëve/Trump kërkonte t’i dëbonte, Melania u shkon për vizitë

Presidenti amerikan, Donald Trump njoftoi sot në mesditë se bashkëshortja e tij Melania, ndodhej në kufirin me Meksikën, për të vizituar një qendër fëmijësh...

Të fundit

Reali “trullos” Interin, fitojnë Bayern dhe Atalanta

Përfundojnë ndeshjet e katërta në grupe të Champions League. Reali ka mundur Interin në “San Siro” me rezultatin e pastër 0-2. Ndeshja u zhbllokua...

Maradona ndërroi jetë, 5 fëmijët e tij “në luftë” për milionat

Vdekja e Diego Maradonës mund të shkaktojë një grindje familjare mbi pasurinë e tij ndërsa ai lë pas pesë fëmijë që i njohu si...

Zgjedhjet/ Duka: Po s’ka dakordësi me Bashën, do ketë me Patozin e Topallin

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste (PAA), Agron Duka, i ka dhënë mesazhe të qarta kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Teksa ka qenë i ftuar...

Gjermania zgjedh më 26 shtator 2021, pasuesin e Angela Merkel

Qeveria gjermane vendoi të mërkurën që më 26 shtator 2021 të zhvillojë zgjedhjet e përgjithshme për të zgjedhur kreun e ri të ekzekutivit që...

OKB: Dhuna e burrave ndaj grave është gjithashtu një pandemi

Në të gjithë botën të mërkurën u shënua Dita Ndërkombëtare për Eliminimin e Dhunës ndaj Grave. Në shumë vende gratë thanë se bllokimet për shkak...