E martë, 22 Qershor, 2021
35.5 C
Tirana

Etiketa

Mamurras

Mamurras/ Aksident i rëndë, motorristi 35-vjeçar me pasoja fatale

Një aksident është raportuar nga Mamurrasi, në rrugën dytësore Laç-Mamurras ku për pasojë gjeti vdekjen një 35-vjeçar. Një automjet tip “Benz” është përplasur me një...

Kurbin/ Aksident me tre humbje jete gjatë natës, makina ra në kanal

Një aksident me pasojë vdekjen e tre personave ka ndodhur gjatë natës në aksin rrugor Milot-Mamurras. Tre personat që po udhëtonin me një “Toyota”...

Shpërthim me eksploziv në oborrin e një banese në Mamurras

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mamurras. Mësohet se sasi e dyshuar lëndë plasëse ka shpërthyer në oborrin e një...

Mamurras / SHÇBA: Efektivi i Policisë plagosi kolegët nga pakujdesia

Njoftimi i plotë i SHÇBA (Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave në Policinë e Shtetit): Kurbin – SHÇBA nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit...

Përplasja me armë në Mamurras, policia jep njoftim zyrtar: Ja çfarë ndodhi

Policia e Kurbinit ka dhënë njoftim zyrat lidhur me ngjarjen që ndodhi sot në mesditë në Mamurras, ku mbetën të plagosur dy efektivët e...

”Autorët nuk iu bindën efektivëve”/ Detaje nga përplasja me armë në Mamurras

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Mamurras, ku mbetën të plagosur dy efektivë policie dhe një qytetar. Mësohet se efektivët e policisë...

Lajm i fundit / Mamurras, plagosen dy policët, dalin emrat e tyre

Janë raportuar pak minuta më parë të shtëna me armë zjarri në Mamurras. Raportohet se për pasojë janë plagosur dy punonjës të Policisë së Shtetit...

Lajm i fundit / Mamurras, plagosen dy policët, nuk dihen shkaqet e të shtënave

Janë raportuar pak minuta më parë të shtëna me armë zjarri në Mamurras. Raportohet se për pasojë janë plagosur dy punonjës të Policisë së Shtetit...

“Po vdes, dua të dhuroj 985.000 euro”, ja si u mashtrua familja nga Mamurrasi

Mbrëmjen e sotme në “Fiks Fare” është bërë një denoncim ku një famije nga Mamurrasi ka rënë pre e një mashtrimi. “Dua të dhuroj 985.000...

Rama merr pjesë në fejesën e vajzës nga Mamurrasi me djalin turk (Video)

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në fejesën e vajzës nga Mamurrasi, Eldës dhe djalit nga Stambolli, Burakut. Ata u takuan gjatë kohës që Buraku...

Të fundit

Koronavirusi/ 5 raste të reja nga 4 mijë testime në 24 orët e fundit

Situata epidemiologjike në vend vijon të mbetet e qëndrueshme. Në 24 orët e fundit, janë regjistruar 5 raste të reja me Covid-19, nga 4.064...

Talenti nga Kosova Blendi Idrizi kalon në ekipin e parë tek Shalke 04

Talenti nga Kosova Blendi Idrizi nënshkroi kontratën e tij të parë si profesionist me “mbretërorët” gjermanë të Shalke 04-ës. 23-vjeçari u bashkua me skuadrën...

Vodhi 5,5 milionë lekë, SHÇBA pezullon nga detyra nënkomisarin e policisë

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), ka pezulluar një punonjës policie, pasi është i dyshuar për vjedhje, duke shpërdoruar detyrën. Sipas hetimeve disa...

Lajmet e fundit nga futbolli italian, Inter, Milan, Juventus…

Lajmet e fundit nga futbolli italian: Inter: Hakan Calhanoglu, pas ekzaminimeve mjekësore dhe pas një pushimi të shkurtër për drekë, arriti në selinë e...

Itali/ Krijohet molekula që kuron sëmundjen e Parkinsonit

Një molekulë që shkon direkt në tru për të shuar simptomat e sëmundjes Parkinson. Kjo  është ajo që studiuesit e Universitetit Shtetëror të Milanos...