E enjte, 26 Nëntor, 2020
0 C
Tirana

Etiketa

Malesi e Madhe

Dhunë ndaj bashkëshorteve, pranga 2 personave në Malësi të Madhe

Policia parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të dy rasteve të dhunës në familje në Malësinë e Madhe. Një 53-vjeçar i identifikuar me inicialet B.K, u arrestua...

Atentati ndaj Shefit të Policisë, policia flet për të tjerë të implikuar

Mesditën e 11 tetorit, 19-vjeçari Ilirjan Hasanaj iu afrua mjetit të shefit të Policisë Bashkiake, Mentor Hasanaj dhe shtiu 7 herë me armë zjarri....

‘Kam kultivuar bimë medicinale’: Gjykata lë në burg Rrok Pepajn, babain e autorit të vrasjes së dy të rinjve

Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg Rrok Pepajn, babain e Danjel Pepajt, i cili është autori i vrasjes së Vilson Çutaj dhe Klement...

Vrasja e dy të rinjve në Malësinë e Madhe, pranë trupave u gjetën 29 bimë kanabis

Policia e Shkodrës ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me ngjarjen e rëndë në Malësinë e Madhe, ku u gjetën dy trupa të pajetë...

Malësi e Madhe: Arrestohet babai i autorit të vrasjes së dy të rinjve, Rrok Pepaj

Policia ka arrestuar Rrok Pepajn, babain e Danjel Pepajt, i cili është autori i vrasjes së Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj në Malësinë e...

Eliminimi për kanabis/ Ndalohet babai i autorit që dyshohet se ka vrarë dy kushërinjtë

I  ati i Danjel Pepajt, shtetasi Rrok Pepaj është ndaluar nga blutë e Shkodrës, dhe aktualisht ndodhet në komisariat. Rrok Pepaj është ndaluar në...

Vrasja e të rinjve/ Artan Hoxha: Policia vërtetoi fjalën time, kishte krisma dhe viktima

Dy kufomat e të rinjve, Klement Pepajt dhe Vilson Çutajt janë gjetur të mbuluar me shkurre nga larg njëri-tjetrit në Malësi të Madhe. Trupat...

Berisha ‘zbardh’ ngjarjen e rëndë në Malësinë e Madhe, nxjerr emrat e atyre që kanë parcelat me kanabis

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e qytetarit digjital, i cili i ka raportuar disa të dhëna sa i takon ngjarjes së rëndë në Malësinë...

Të ndarë nga njëri-tjetri pranë parcelës së kanabisit/ Detaje tronditëse nga vrasja e të rinjve në Malësinë e Madhe

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen e rëndë, ku janë gjetur trupat e pajetë të Klement Pepaj dhe Vilson Cutaj. Ata u gjetën...

Gjenden trupat e dy prej të zhdukurve në Malësinë e Madhe

Janë gjendur trupat e pajetë të dy prej të zhdukurve në Malësinë e Madhe. Mësohet se viktimat janë Vilson Çutaj dhe Klement Papaj. Nga të dhënat...

Të fundit

Reali “trullos” Interin, fitojnë Bayern dhe Atalanta

Përfundojnë ndeshjet e katërta në grupe të Champions League. Reali ka mundur Interin në “San Siro” me rezultatin e pastër 0-2. Ndeshja u zhbllokua...

Maradona ndërroi jetë, 5 fëmijët e tij “në luftë” për milionat

Vdekja e Diego Maradonës mund të shkaktojë një grindje familjare mbi pasurinë e tij ndërsa ai lë pas pesë fëmijë që i njohu si...

Zgjedhjet/ Duka: Po s’ka dakordësi me Bashën, do ketë me Patozin e Topallin

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste (PAA), Agron Duka, i ka dhënë mesazhe të qarta kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Teksa ka qenë i ftuar...

Gjermania zgjedh më 26 shtator 2021, pasuesin e Angela Merkel

Qeveria gjermane vendoi të mërkurën që më 26 shtator 2021 të zhvillojë zgjedhjet e përgjithshme për të zgjedhur kreun e ri të ekzekutivit që...

OKB: Dhuna e burrave ndaj grave është gjithashtu një pandemi

Në të gjithë botën të mërkurën u shënua Dita Ndërkombëtare për Eliminimin e Dhunës ndaj Grave. Në shumë vende gratë thanë se bllokimet për shkak...