E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

lule

Ja lulet që duhet të dhuroni sipas çdo rasti

Që në lashtësi lulet janë dhuruar si një mënyrë jo verbale për të shprehur diçka. Megjithëse shekujt kalojnë dhe dhuratat sa vijnë e bëhen...

Pipero emocionon Arbana Osmanin, një dhuratë speciale për të

Doktor Pëllumb Pipero ishte i ftuari special të shtunën që lamë pas, në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’. Ai u surprizua nga...

Meta takon ish-presidenten e Kosovës: I dhurova një buqetë me lule

Kreu i Shtetit Ilir Meta ditën e sotme ka zhvilluar një takim me ish-presidenten e Kosovës Atifete Jahjaga. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook,...

E ndërtuar me gurë, Sonila Meço na “fton” në shtëpinë e saj në fshatin turistik (Foto)

Gazetaren e njohur Sonila Meço e shohim tepër aktive në llogarinë e saj në “Instagram”, duke postuar foto jo vetëm nga emisioni që ajo...

Revoltohet Meta: Mos më detyroni të vendos lule te varri i Ramiz Alisë

Presidenti Ilir Meta ka deklaruar se nëse nuk dakordësohet për zgjidhjen e krizës, atëherë ai do të thërrasë të gjitha mediat botërore dhe do...

Meta vendos lule te varri i liderit të madh të Bosnjës

Presidenti Ilir Meta gjatë vizitës së tij në Sarajevë, ka kryer homazhe te varri i një prej liderëve më të mëdhenj të Bosnjës, Alija...

Margarita Xhepa mbush 87 vjeçe, Meta i dërgon lule në spital

Aktorja e madhe, Margarita Xhepa feston sot ditëlindjen, teksa mbush 87 vjeçe. Së fundmi, ajo ka pasur disa probleme shëndetësore, ndërsa i është nënshtruar...

“Kush flet sot për dhunë është qen bir qeni, e meriton në lule të ballit”

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehu ka komentuar në studion e Mbrëmje në ABC News, protestën e sotme të opozitës që sipas tij ishte protesta...

Foto sa 1.000 fjalë, protesta e nisur me lule që vijoi me bomba

Protesta e opozitës ka nisur me shpërndarjen e luleve nga disa të rinj protestues, të cilët ua zgjatën policëve. Këta të fundit i kanë...

VIDEO/ Të rinjtë e protestës u ofrojnë lule policëve, ata i refuzojnë

Protestues të rinj në moshë janë afruar pranë kordonit të policëve që qëndron para Kryeministrisë, për t’u ofruar atyre lule. Të rinjtë mbanin në duar...

Të fundit

Fifi: S’kam probleme mendore, karrierën s’e kam fituar duke i hapur këmbët

Fifi është banorja më e diskutuar, marrë shkas nga luhatjet e saj emocionale. Një plan i saj me Monikën gjatë këtyre ditëve, të cilin...

Autobusi i linjës Libohovë-Tiranë del nga rruga, plagoset pasagjerja

Mëngjesin e sotëm, një aksident ka ndodhur në aksin nacional Gjirokastër-Kakavijë, në afërsi të fshatit Dervician, ku një autobus i linjës Libohovë-Tiranë ka dalë...

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...