E enjte, 20 Janar, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

kryebashkiak

Ishte shpallur i humbur, kryebashkiaku gjendet i pajetë në një mal

Kryebashkiaku i kryeqytetit të Koresë së Jugut, Park Won-soon, është gjetur sot i pajetë nga policia pak orë pasi u shpall i humbur. Ishte vajza...

“Shërbimi sekret rus synon ta asgjësojë”, Kryebashkiaku i cili është në rrezik

Kryebashkiaku i Pragës dhe dy kolegë të tij janë nën mbrojtjen e policisë për shkak të dyshimeve se shërbimi sekret rus synon t’i asgjësojë. Sipas...

Pasi u pyet sërish nga SPAK, ja çfarë pritet të ndodhë me Lefter Allën

SPAK thirri sërish dje kryebashkiakun e Bulqizës, Lefter Alla, për ta marrë në pyetje lidhur me videon e publikuar, ku pretendohet se konsumon kokainë. Pasi...

Rasti i kryebashkiakut të Bulqizës/ Artan Hoxha: Si më ra videoja në dorë

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka shpjeguar se si i “ra në dorë” videoja, ku sipas tij shfaqet kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla...

Videoja e kryebashkiakut të Bulqizës/ PD: Të shkarkohet urgjent

Lidhur me videon e bërë virale ku shfaqet kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla, duke pirë kokainë, ka reaguar Partia Demokratike. PD thekson se “Lefter Alla...

Artan Hoxha flet për videon e kryebashkiakut: Kanë kërcënuar me jetë njerëzish

Gazetari investigativ Artan Hoxha në “AbcNews” deklaroi se që nga momenti kur paralajmëroi videon e kryebashkiakut duke konsumuar kokainë në një ambient publik, është...

“Kryetar Bashkie që thith mall”, Kreshnik Spahiu lëshon paralajmërimin e fortë

Sot u publikuan pamjet e një kryebashkiaku që shfaqet duke konsumuar lëndë narkotike në publik. Videoja për të cilën ka kohë që flitet, është...

Artan Hoxha nxjerr pamjet ekskluzive të kryebashkiakut duke pirë mall

Gazetari investigativ Artan Hoxha, më herët ka deklaruar se disponon një video për një kryetar Bashkie, i cili është filmuar duke pirë kokainë. Pritet...

VOA: PD kërkon verifikimin e kryebashkiakut të Vorës

Në Shqipëri, Partia Demokratike, ju drejtua sot zyrtarisht Prokurorisë duke kërkuar që të nisë verifikimet lidhur me kryebashkiakun socialist të Vorës, Agim Kajmaku. Sipas...

Pas betimit si kryebashkiak, flet Suli: Nuk i ndajmë njerëzit majtas dhe djathtas

Pas betimit të tij si kryetari i ri i Bashkisë së Kamzës, Rakip Suli foli për mediat, duke u shprehur se kryefjala e tij...

Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...