E diel, 22 Maj, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

Kreshnik Çollaku

“Ata donin të vr*snin Bashën”, zbardhet debati me dyer të mbyllura

Protesta e datës 8 janar e thirrur nga Sali Berisha krijoi nervozizëm të jashtëzakonshëm tek anëtarët e kryesisë së Partisë Demokratike, të cilët e shprehën...

“S’më telefonoi”/Çollaku-ish zëdhënëses: Florianës “një javorëshe në PD”

Ish-zëdhënësja e PD-së, Floriana Garo ka shprehur pakënaqësitë e saj ndaj kryedemokratit Basha, teksa ka qenë e ftuar në “Opinion”. Sipas saj, ka munguar...

Zyrtari i PD sulmon ish-gardistin e 21 janarit: I “tradhtove” menjëherë policët e plagosur

Kreu i Departamentit të Politikës së Jashtme të PD, Kreshnik Çollaku i është kundërpërgjigjur deklaratës së kandidatit të PS-së për Bashkinë e Matit, Agron...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...