E martë, 26 Maj, 2020
9 C
Tirana

Etiketa

keshilli i sigurise

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë, Basha tregon çfarë i kërkoi Ramës

Pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë gjatë ditës së sotme, ka ardhur edhe reagimi i kryetarit të PD-së, Lulzim Basha. Përmes një postimi në Twitter,...

Këshilli i Sigurisë për koronavirusin/ Meta falënderon Ramën, Bashën e Ruçin për bashkëpunimin

Pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare që zgjati më shumë se 4 orë, ka ardhur edhe reagimi i presidentit Ilir Meta. Përmes një postimi...

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë, zbardhen detaje për çështjet e diskutuara

Zbardhen detajet në lidhje me mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, që u mbajt më herët ditën e sotme. Bëhet me dije se çështjet kryesore...

Situata nga koronavirusi, nesër mbledhja e dytë e Këshillit të Sigurisë

Presidenti Ilir Meta do të zhvillojë nesër mbledhjen e dytë të Këshillit të Sigurisë Kombëtare në lidhje me situatën e krijuar nga pandemia COVID-19. Mbledhja...

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë/ Meta tregon se çfarë u diskutua

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas video-konferencës që zhvilloi pak më parë me kryeministrin Rama, kryeopozitarin Basha dhe ministrat. Përmes një postimi në Facebook, Meta...

Pas 3 orë diskutimesh, mbyllet mbledhja online e Këshillit të Sigurisë

Pas dy orë diskutimesh në lidhje me përballimin e situatës së koronavirusit në vend, ka përfunduar mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare Kryeministri Edi Rama,...

Të fundit

Shtyrja e zgjedhjeve/ Meta: Basha nuk u tregua korrekt

Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion” Presidenti Ilir Meta theksoi se për shtyrjen e zgjedhjeve në tetor kishte diskutuar me opozitën, por sipas tij,...

Shokon Meta: Rama i shërben lobit serb në Washington

Presidenti Meta ka lëshuar një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, teksa tha se kryeminisitri Rama i shërben lobit pro serb në Washington. Madje...

“Mos i bjerë të fikët Presidentit”, Meta publikon sms e diplomatit të huaj

Presidenti Ilir Meta ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku publikoi mesazhin e një diplomati të huaj, që sipas tij, e...

Meta me parti të re? Presidenti flet troç

Presidenti Ilir Meta është përgjigjur sërish lidhur me deklaratën e kryeministrit Edi Rama, se do krijonte parti të re. I ftuar në emisionin ‘Opinion’,...

Meta i ‘përvishet’ Ramës: Unë punoj me letra, s’merrem me thashetheme

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, tha mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se punon me letra dhe jo me Facebook e Twitter, duke iu...
WhatsApp KONTAKTO TT